אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
העוזרת האישית של מילצ'ן העידה: "רכישת השמפניות - ביוזמת הזוג נתניהו, שרה צעקה עליי" צילום: פייסבוק

העוזרת האישית של מילצ'ן העידה: "רכישת השמפניות - ביוזמת הזוג נתניהו, שרה צעקה עליי"

במסגרת חקירת פרשת המתנות העידה העוזרת האישית של איש העסקים ארנון מילצ'ן וסיפרה: "שרה הייתה מבקשת בקבוקים בארגזים. ביבי היה מבקש סיגרים". עוד סיפרה: "שרה צעקה עליי כמה פעמים בקשר למתנות". השימוע לשרה נתניהו בפרשת המעונות - בחודש ינואר

13.11.2017, 21:34 | טובה צימוקי ויעל פרידסון, ynet
הדס קליין, העוזרת האישית של ארנון מילצ'ן, אמרה בעדותה כי רכישת השמפניות לא הייתה ביוזמת מילצ'ן או ג'יימס פאקר, אלא תמיד יוזמה של בני הזוג נתניהו. כך נחשף הערב (יום ב') בחדשות 10 ובחדשות 2. "שרה היתה מבקשת בקבוקים ב(ארגזים) של שישה או 12 בקבוקי שמפניות", סיפרה, "ביבי היה מבקש סיגרים וידע גם על כמויות השמפניה שאשתו קיבלה. הנהג של החברה היה נוסע במיוחד לירושלים לספק את הסיגרים והשמפניות".

עוד בנושא:

המיליארדר ג'יימס פאקר מסר עדות בפרשת המתנות של נתניהו 

בחקירת תיק 1000, תיק המתנות, הדס קליין היא אשת מפתח. מתוקף החברות בין ארנון מילצ'ן וג'יימס פאקר לבני הזוג נתניהו, פיתחה גם העוזרת האישית של שני המיליארדרים מערכת יחסים קרובה עם ראש הממשלה ורעייתו. קטעים מגרסתה בפני החוקרים שופכים אור על מה שהתקיים לאורך השנים. 

 

ארנון מילצ ארנון מילצ'ן | צילום: חיים הורנשטיין ארנון מילצ

 

קליין סיפקה לחוקרים דוגמאות לבקשות החריגות. בהקשר של תיקון נזילה בבית ראש הממשלה, סיפרה: "הייתה שיחה קשה. שרה צעקה עליי. נתניהו רצתה שמפקח הבנייה שעובד עם פאקר ומילצ'ן יבוא לייעץ לגורמים המקצועיים של משרד ראש הממשלה לגבי נזילה במעון. לא אישרתי, ואז היא צעקה שאני ומילצ'ן מבזים אותה ואת ביבי, לא מאשרים דברים שמותרים להם כביכול".

"אחרי כמה שעות התקשר נתניהו בעצמו, אמר שזה לא בסדר מה שהם (פאקר ומילצ'ן) עושים לגברת, שהם צריכים להבין מה היא עוברת בתקשורת, ושהם בדקו את זה מול הייעוץ המשפטי ו'הכול מותר'", כך סיפרה קליין.

 

היא סיפרה על מערכת היחסים בין מילצ'ן לזוג נתניהו, "שרה פחדה מהאזנות. בכל פעם שביקשה דברים - ביקשה לדבר רק בטלפון קווי או להיפגש פנים אל פנים. היא צעקה עליי כמה פעמים בקשר למתנות".

באשר לשאלת התשלום והחלוקה שלו, אמרה קליין כי מילצ'ן קבע חלוקת עלויות למתנות בינו לפאקר. היא מספרת גם על השימוש הנרחב שעשו בני משפחת נתניהו בביתו של פאקר. משפחת נתניהו נהגה להשתמש בבריכה של פאקר וביקשה ממנהלת משק הבית שלו שתכין להם אוכל, גם כשהוא לא היה שם. עדות קליין מרכזית לחקירת תיק 1000, והחוקרים מייחסים לה אמינות גבוהה. היא ניהלה את מערך המתנות בפועל, ואינה חשודה בדבר.

ערוץ 10 דיווח כי חוקרי המשטרה כועסים על הזמן הקצר שניתן להם בחקירת ראש הממשלה נתניהו. לחקירה האחרונה הוקצו ארבע שעות, וגורמים במשטרה אומרים ש"ברגע שאנחנו מגיעים לשיא, אנחנו צריכים לסיים. כלומר ארבע שעות זה קצר מדי. אנחנו באמצע, והוא קוטע אותנו באמצע". על פי הדיווח, המשטרה פנתה בעניין זה ליועץ המשפטי לממשלה.

היועמ"ש הודיע לפרקליטיה של רעיית ראש הממשלה כי השימוע בעניין פרשת המעונות ייערך בחודש ינואר הקרוב. במקביל הודיע פרקליט מחוז ירושלים לפרקליטיו של סמנכ"ל מעון ראש הממשלה עזרא סיידוף כי השימוע שלו באותה פרשה ייעשה בסוף חודש דצמבר בפניו. מדובר בשימוע במענה לטיוטת כתבי האישום שהוכנו נגד השניים שבהם חשודה שרה נתניהו בעבירה של מרמה והפרת אמונים בנסיבות מחמירות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
שמפניות של שרה
הצילו הצילו את מדינת ישראל ממשפחת החמדנים מושחתים אני מציע לכל הישראלים לקרוא את ספרו האחרון של בן כספית על ביבי נתניהו השערות סומרות ולא רק לגביי ביביהו גם לגביי מנדלבליט ועוד שורה ארוכה של אנשי''חוק'' כמו ווינשטיין ואם כל זה לא נכון בן כספית בתביעות דיבה שהיה צריך לחטוף היה מאבד את ראשו ומיכנסיו אך למרבה הפלא אף אחד המתגוררים בספר תבע אותו על הוצאת דיבה תחשבו על זה
ד''ר כהן  |  27.02.19
10.
במדינת החמוצים
במדינת החמוצים השליט על גחלים , מצוללות ועד סיבים הכל חשוד בשלמונים , והכסף שם זורם עם סיגרים ושמפיין , זה קורץ לכל חמדן טוב יותר מסתם פק"ם -- במדינת החמוצים השליט פולט אדים , כי בגלל הקנוניות המון בכירים בחקירות , לכן הוא רץ לתקוע גול לכל עיתון וגם למו"ל , שאפשר יהיה לזרות בעיניים מוץ וחול -- ואם לא די באירועים לשליט גם משרתים , משגיחה הרעייה שכל כולה חזות נאה , אל תטעו זאת הדמיה כי מתחת לחמדה , היא תוקפת ורודה בלי בושה כמו בעלה !
מתוך הצנצנת  |  14.11.17
לכל התגובות