אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנפקת עדיקה מתחממת: החברה הגיעה להסכמות עם חמשת מנהליה הבכירים

הנפקת עדיקה מתחממת: החברה הגיעה להסכמות עם חמשת מנהליה הבכירים

אחד המכשולים שעצרו את הנפקת עדיקה הוסר: החברה דיווחה כי נחתם מזכר הבנות בינה לבין חמשת מנהליה הבכירים בנוגע למימוש האופציות שניתנו להם

13.11.2017, 21:58 | אורן פרוינד

ההנפקה הראשונית של אתר מכירות הבגדים עדיקה של חברת גולף מתקרבת. הנהלת החברה הגיעה להסכמות עם חמשת המנהלים הבכירים שלה בנוגע למימוש האופציות שניתנו להם, אחד המכשולים שעצרו את עדיקה בפני הנפקה.

החברה דיווחה כי נחתם מזכר הבנות בינה לבין חמשת מנהליה הבכירים, לרבות המנכ"ל דדי שוורצברג שהינם חלק מבעלי האופציות בעדיקה שניתנות למימוש לעד 25% מההון של החברה, והודיעה שהתקבלה הסכמת בעלי האופציות בעדיקה במספר נושאים.  

קראו עוד בכלכליסט

המנהלים התחייבו כי ככל שהחברה או נציגי המנהלים יודיעו על כוונה להפסיק את התהליך להנפקת עדיקה, המנהלים ימשיכו ויכהנו בתפקידיהם לפחות עד למוקדם מבין סוף 2018 או עד לאחר תשעה חודשים מהמועד שבו תימסר הודעה (לא לפני תחילת נובמבר 2018).

עוד נקבע כי האופציות שהוקצו למנהלים יבשילו על פי מועדי הבשלה רבעוניים בלבד ולא יחולו יעדי ביצוע להבשלה. נכון להיום הבשילו אופציות שניתנות למימוש של כ-20.83% מהון המניות של החברה. כל האופציות תובשלנה בתחילת אפריל 2018. החברה עדכנה כי טרם התקבלו כי האישורים הדרושים לביצוע ההנפקה.

חנות פופ-אפ של עדיקה, צילום: רפי דלויה חנות פופ-אפ של עדיקה | צילום: רפי דלויה חנות פופ-אפ של עדיקה, צילום: רפי דלויה

באוקטובר האחרון נחשף בכלכליסט כי גולף רוצה להנפיק את אתר מכירות הבגדים שבבעלותה. ל"כלכליסט" נודע אז כי בגולף שואפים לגייס כ־50 מיליון שקל לפי שווי של 150-200 מיליון שקל לחברה. המהלך נעשה בשיתוף עם חמשת מייסדי החברה, בהם המנכ"ל דדי שוורצברג. המחלוקת עם המנהלים נבעה מוויכוח סביב שאלת העמידה של עדיקה ביעדים שהוצבו בפני האתר, ושמאפשרים למייסדים לממש אופציה לקבלת 25% ממניותיו, ולגביהן יש למייסדים אופציית פוט המאפשרת להם למכור את המניות לגולף. סביב שווי המימוש התגלעו חילוקי דעות בין גולף למייסדים.

בהנפקה ימכרו המייסדים חלק מהמניות ויישארו עם כ־15%, וגולף עצמה תבצע הצעת מכר לחלק מהמניות. שוורצברג ימשיך לנהל את החברה עוד כמה שנים. חילוקי הדעות היו עלולים להוביל לעזיבת המייסדים לפני אפריל 2018 - מועד הפרישה שעליו סוכם. לאחר שנפתרה המחלוקת ימשיכו המייסדים בפיתוח מכירות האונליין של הקבוצה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות