אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל לאומי פרטנרס לאירונאוטיקס: "חבל שבכלל טרחתם לקיים שיחת ועידה"

מנכ"ל לאומי פרטנרס לאירונאוטיקס: "חבל שבכלל טרחתם לקיים שיחת ועידה"

ירון בלוך הגיב לדברי מנכ"ל אירונאוטיקס עמוס מתן, לנוכח חקירת המשטרה שנפתחה נגד חברת המל"טים, בפרשה שפרטיה עדיין חסויים. מתן: "החברה ממשיכה לפעול במהלך עסקים תקין מול כל לקוחותיה בעולם"

14.11.2017, 15:51 | עמיר קורץ

אירונאוטיקס קיימה היום (ג') שיחת ועידה עם המשקיעים, לנוכח חקירת המשטרה שנפתחה נגד החברה. מנכ"ל חברת המל"טים עמוס מתן אמר לאורך השיחה כי בשל צו איסור הפרסום הוא מנוע מלהתייחס לחקירה. לדבריו, "החברה ממשיכה לפעול במהלך עסקים תקין מול כל לקוחותיה ברחבי העולם באופן שוטף ורגיל לחלוטין. מטבע הדברים לא אוכל לפרט לגבי החקירה", אמר מתן.  

קראו עוד בכלכליסט

ירון בלוך, מנכ"ל לאומי פרטנרס, התעמת עם מנכ"ל אירונאוטיקס במהלך השיחה. לאומי פרטנס היו החתמים בהנפקת אירונאוטיקס באוגוסט האחרון ואף רכשו 5.27% מניות החברה בהשקעה של כ-52 מיליון שקל.

ההפסד של לאומי פרטנרס על ההשקעה נתן את אותותיו במהלך השיחה: בלוך שאל האם יש קשר בין החקירה הנוכחית לחקירה של משרד הביטחון על תקרית חריגה שארעה באז'רבאייג'ן - בחודש ספטמבר דיווחה אירונאוטיקס כי האגף לפיקוח על היצוא הביטחוני במשרד הביטחון הודיע לה שהוא אינו מאשר לעת עתה יצוא מל"ט מסוג Orbiter 1K ללקוח מהותי שלה. החברה לא ציינה בדיווח מיהו הלקוח אך ההערכה בשוק היתה שמדובר באזרבייג'אן.

מתן אמר בשיחה היום כי מטבע הדברים הוא לצערו אינו יכול להרחיב בנושא, לנוכח צו איסור הפרסום, ובלוך ענה בכעס: "כל מה שאמרתם עד עכשיו זה כלום ושום דבר, זה לא נותן לנו שום מידע וחבל היה בכלל לטרוח לעשות שיחה כזו. אני רוצה להבין אם יש איזשהו קשר בין הדברים ואם כן באופן כללי על מה מדובר פה, כי כרגע לא אמרתם לנו שום דבר למעט זה שיש חקירה". מתן חזר ואמר כי החקירה תחת חיסיון והוא יוכל לעדכן את המשקיעים והשותפים רק כשזה יוסר.

עוד נשאל מתן בשיחה על ההשפעה של החקירה הנוכחית על קיום חוזים אחרים שהחברה חתמה עליהם, ומתן השיב כי "כל החוזים שלנו מתמלאים כרגיל. אנו עובדים על החוזים כמו שהצהרנו עליהם במהלך עסקים תקין ורגיל לחלוטין בכל הפרויקטים שלנו ברחבי העולם. לא מכיר כל השפעה".

עמוס מתן מנכ"ל אירונאוטיקס עמוס מתן מנכ"ל אירונאוטיקס עמוס מתן מנכ"ל אירונאוטיקס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות