אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פארסת המינוי בוולפסון: הוועדה תתכנס בעוד חודש צילום: נמרוד גליקמן

פארסת המינוי בוולפסון: הוועדה תתכנס בעוד חודש

לכלכליסט נודע כי הוועדה לבחירת מנכ"ל חדש לבית החולים הממשלתי וולפסון תתכנס ב־14 בדצמבר

15.11.2017, 08:00 | ספי קרופסקי

לאחר שמשרד הבריאות ונציבות שירות המדינה גררו רגליים זה יותר משנה בבחירת מנכ"ל קבוע לבית החולים הממשלתי וולפסון בחולון, כעת נודע ל"כלכליסט" כי הוועדה למינוי המנכ"ל תתכנס בעוד חודש - ב־14 בדצמבר.

קראו עוד בכלכליסט

המנכ"ל הקבוע הקודם של וולפסון ד"ר יצחק ברלוביץ' היה אמור לסיים את תפקידו באוקטובר 2016, אך נותר בתפקידו חצי שנה נוספת עד אפריל האחרון. זאת מכיוון שבג"ץ הקפיא את המכרז לתפקיד בשל עתירה שהגישה מנהלת קרן המחקרים בבית החולים איריס לוונשטיין לוי, שביקשה להתמודד על התפקיד אף שאינה רופאה. עתירתה נדחתה באפריל, מועד עזיבתו של ברלוביץ', וכך נדמה היה כי ניתן להמשיך בהליך המינוי.

מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב, צילום: עומר מסינגר מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב | צילום: עומר מסינגר מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב, צילום: עומר מסינגר

אך לא נקבע תאריך לכינוס הוועדה וסגניתו לשעבר של ברלוביץ' ד"ר זהבית זיו־נר מונתה למנהלת זמנית - מבלי להתמודד במכרז. לאחר לא מעט עיכובים הוחלט לכנס את הוועדה בספטמבר, וכעבור זמן קצר התאריך אף הוקדם לסוף אוגוסט. אלא שיום לפני התאריך המיועד, קיבלו המועמדים הודעה בשעת לילה מאוחרת שכינוס הוועדה יידחה למועד לא ידוע.

הסיבה כלפי חוץ היתה הודעה על היעדרותו של מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב, אך מאחורי הקלעים התנהלו מאבקים בין בכירים במערכת הבריאות שתמכו בחלק מהמועמדים לתפקיד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות