אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Logz.io גייסה 23 מיליון דולר צילום: Logz.io יח"צ

Logz.io גייסה 23 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה חכמה לניתוח לוגים וגייסה עד כה 47 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילה קרן OpenView והשתתפו בה גם קרן וינטג' ו-83North

15.11.2017, 15:19 | הגר רבט
Logz.io הודיעה היום (ד') על גיוס של 23 מיליון דולר בסבב שלישי, אותו הובילה קרן OpenView והשתתפו בו 83North וכן משקיע חדש - Vintage Investment Partners. החברה, שפיתחה פלטפורמה חכמה לניתוח לוגים גייסה עד היום, כולל הסבב הנוכחי, 47 מיליון דולר בתקופה של שלוש שנים.

קראו עוד בכלכליסט

הפלטפורמה של Logz.io המבוססת על הקוד הפתוח ELK Stack משלבת נתונים, התנהגויות של משתמשים ומידע קהילתי על מנת לסייע לחברות לנתח מיליארדי אירועי מחשוב (לוגים), כדי לחשוף סיכונים תפעוליים שעלולים לשבש את הפעילות העסקית שלהן.

תומר לוי ואסף יגאל, מייסדי Logz.io, צילום: Logz.io יח"צ תומר לוי ואסף יגאל, מייסדי Logz.io | צילום: Logz.io יח"צ תומר לוי ואסף יגאל, מייסדי Logz.io, צילום: Logz.io יח"צ

מהחברה נמסר כי מאז סבב הגיוס הקודם, לפני שנה בדיוק, הוכפל מספר העובדים שלה ושולשו מספר הלקוחות ושיעור ההכנסות. ל-Logz.io יש כיום 400 לקוחות בכ-100 מדינות, ביניהם ארגונים מובילים כגון אורקל, Sophos, בריטיש איירוויס, חברת טרנר מדיה (שבבעלותה CNN) ולקוחות מקומיים כמו WalkMe ו-Via. "אנחנו מתמקדים היום בארגונים בעלי צמיחה מהירה מאוד או בכאלה שיש להם כבר אלפי משתמשים ועובדים", אמר לכלכליסט אסף יגאל, מייסד-שותף וסמנכ"ל מוצרים בחברה.

בנוסף, הכריזה החברה על השקת שתי יכולות חדשות למוצר שלה: Application Insights לזיהוי ופתרון מהירים לבעיות קריטיות ביישומים ו-Data Optimizerהמאפשרת לחברות להפחית את עלות שמירת הנתונים.

תומר לוי, מנכ"ל ומייסד-שותף של חברת Logz.io אמר: "את הצמיחה המהירה של בסיס הלקוחות ומערכת השותפים הרחבה שלנו, ניתן לייחס ישירות לחשיבה מחוץ לקופסה, והראייה לכך היא היכולות החדשות שאנו משיקים. אנו רואים הזדמנות עצומה בסיוע לארגונים בכל הגדלים להפיק ערך רב יותר מנתונים ממוכנים בהשוואה למודלים קיימים של ניתוח לוגים".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות