אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיוויד קוסטמן מצטרף לאאוטבריין כמנכ"ל משותף צילום: נועם גלאי

דיוויד קוסטמן מצטרף לאאוטבריין כמנכ"ל משותף

בעברו, כיהן כמנכ"ל בשורה ארוכה של חברות ישראליות בינלאומיות ועדיין חבר בדירקטוריון של נייס, איירון סורס ו-SA TIVIT. הוא יחלוק את סמכויות הניהול עם ירון גלאי, המנכ"ל הנוכחי

15.11.2017, 17:30 | מאיר אורבך
אאוטבריין הכריזה היום (ד') כי דיוויד קוסטמן מצטרף לחברה כמנכ״ל משותף. קוסטמן יחלוק את הסמכויות הניהוליות עם ירון גלאי, המנכ״ל הנוכחי וממייסדי אאוטבריין. קוסטמן הוא חבר פעיל בדירקטוריון החברה מאז 2014 וימשיך לכהן בתפקיד.

קראו עוד בכלכליסט

"העסק שלנו גדול וגדל, ויש לנו הרבה תשומת לב שצריך לשים בו ויש הזדמנויות רבות שאף אחד לא מסתכל עליהן", אמר ל"כלכליסט". "העסק הקיים והעתיד של חמש שנים קדימה יהיו שונים מאוד. כיום מו"לים לא מצליחים במידה דומה לפייסבוק, וזו ההזדמנות שלנו לנהל את העסק הקיים ולהמציא מחדש את השוק".

מימין: ירון גלאי ודיוויד קוסטמן, צילום: נועם גלאי מימין: ירון גלאי ודיוויד קוסטמן | צילום: נועם גלאי מימין: ירון גלאי ודיוויד קוסטמן, צילום: נועם גלאי

״בשנים האחרונות עבדתי עם ירון וראיתי מקרוב את ההזדמנות האדירה שניצבת בפנינו ואני שמח להצטרף אליו להובלת אאוטבריין. שותפות זו תאפשר לשנינו להמשיך ולפתח את הפעילות הגלובלית, להרוויח מהשינויים הדינמיים שמתרחשים בשוק ולהבטיח שאאוטבריין תמשיך להיות החברה המובילה בתחום גילוי התוכן".

"דיוויד מביא הרבה ניסיון בניהול בחברות גדולות ואני מביא את האזורים שאני חזק בהם כלומר חדשנות ולהמציא מחדש את השוק", הוסיף גלאי. "אחד הדברים שאני רוצה לעשות בחברה הוא להיות יותר בשוק, בכנסים, ולהיות פעיל יותר. אין לי כוונה לפרוש בעתיד הקרוב מהחברה אלא להיפך - להשקיע הרבה יותר". לדברי גלאי, פעילות אאוטבריין צומחים בקצב שהגדיר כ"ספרות כפולות ואף משולשות בחלק מהשווקים".

״אאוטבריין היא מובילת שוק הנהנית מצמיחה מדהימה וכאשר ירון הציג בפנינו את חזונו המלהיב ומעורר ההשראה לשנים הקרובות, הוא הציג גם את האפשרות שדיוויד יחבור אליו להנהלת החברה״, אמר שלמה דברת, חבר דירקטוריון אאוטבריין. ״אנו נרגשים מהצטרפותו להנהגת החברה וצופים שכצוות, יממשו את הפוטנציאל העצום שיש לה".

בנוסף לתפקידים שהוא ממלא באאוטבריין, קוסטמן מכהן כיו״ר מועצת המנהלים של נייס בע״מ; דירקטור בחברות ironSource ו-SA TIVIT; ואחד ממייסדי Nanoosh. בעבר שימש גם כחבר בדירקטוריון ריטליקס. קוסטמן כיהן כמנכ״ל דלתא גליל ארה״ב וכסמנכ״ל תפעול בחברת Verticalnet. הוא כיהן גם כמנכ״ל בחטיבת ההשקעות של ליהמן ברדרס, שם עמד בראשות Internet GroupGlobal ועבד כבנקאי השקעות בחברת NM Rothschild & Sons.

אאוטבריין היא פלטפורמת גילוי תוכן, שמגישה כ-275 מיליארד המלצות אישיות בכל חודש ליותר ממיליארד משתמשים. עד כה גייסה יותר מ-145 מיליון דולר ממשקיעים בולטים כוויולה, לייטספיד, ג'מיני, גלנרוק ועוד. בין לקוחותיה נמנים מו"לים כסקיי ניוז, פוקס ניוז, הגרדיאן הבריטי ו-CNN.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות