אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בפעם השלישית בחצי שנה: בכירה בפרטנר פורשת צילום: עמית שעל

בפעם השלישית בחצי שנה: בכירה בפרטנר פורשת

לי אורון, מנהלת החטיבה העסקית בפרטנר, הודיעה על עזיבה. אורון מצטרפת לשורת עזיבות בחודשים האחרונים במטה החברה

16.11.2017, 07:56 | אביב גוטר

עוד בכירה בפרטנר הודיעה כי בכוונתה לעזוב את החברה. לי אורון, מנהלת החטיבה העסקית בפרטנר, הודיעה למנכ"ל איציק בנבנישתי כי בכוונתה לעזוב בקרוב.

קראו עוד בכלכליסט

אורון משמשת מ"מ סמנכ"ל עסקי מאז עזבה קודמתה בתפקיד רונית רובין לפני כשנה וחצי. אורון מצטרפת לשורת עזיבות בחודשים האחרונים במטה החברה - שלושה בכירים ועוד כמה בדרגים זוטרים יותר.

מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי. תקופה משמעותית עבור החברה, צילום: עמית שעל מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי. תקופה משמעותית עבור החברה | צילום: עמית שעל מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי. תקופה משמעותית עבור החברה, צילום: עמית שעל

העזיבה הבולטת ביותר היא של סמנכ"ל הכספים דודו מזרחי, שהגיע לפרטנר מהמתחרה בזק. מזרחי צפוי לעבור בתחילת 2018 לכהן כמשנה למנכ"ל תנובה לאחר כהונה של כחצי שנה בלבד בפרטנר.

ביולי האחרון הודיעה החברה כי גם סמנכ"לית השיווק עטרה ליטבק־שחם תפרוש מתפקידה, ובמקומה מונתה תרי ישכיל. מדובר בתקופה קריטית עבור פרטנר.

בקיץ האחרון השיקה פרטנר את מותג הטלוויזיה שלה פרטנר tv, שמתחרה בשירות הטלוויזיה של סלקום ובחברות הכבלים והלוויין HOT ו־yes. מדובר בשינוי דרמטי עבור פרטנר שדורש ממנה היערכות שיווקית מיוחדת. מפרטנר לא נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות