אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמסונג משיקה מרכז תחבורה חכם בישראל צילום: samsung.com

סמסונג משיקה מרכז תחבורה חכם בישראל

המרכז יפותח בשיתוף עם אוניברסיטת בן גוריון וישמש כמעבדה פתוחה ליצרני מכוניות, ספקיות חלקי חילוף ומוסדות מחקר אקדמיים

16.11.2017, 08:09 | לילך באומר
הארמן אינטרנשיונל אינדסטריז (Harman International Industries), החברה הבת של סמסונג אלקטרוניקס, הודיעה אתמול כי היא משיקה בישראל מרכז תחבורה חכם. המרכז יפותח בשיתוף עם אוניברסיטת בן גוריון.

קראו עוד בכלכליסט

המרכז ישמש כ"מעבדה פתוחה" ליצרני מכוניות, ספקיות חלקי חילוף ומוסדות מחקר אקדמיים, ויאפשר קיום ניסויים ועבודת פיתוח של מערכות אבטחת סייבר לכלי רכב, מכוניות אוטונומיות וטכנולוגיות תחבורה חכמות. המעבדה תקיף את כל האספקטים של מערכות ניידות עתידיות, כולל תחבורה ציבורית, מכוניות פרטיות ומכשירי ניידות אישיים.

אוניברסיטת בן גוריון, צילום: מאיר אזולאי אוניברסיטת בן גוריון | צילום: מאיר אזולאי אוניברסיטת בן גוריון, צילום: מאיר אזולאי

"שיתוף הפעולה הזה מחבר שחקנים מובילים בתחום אבטחת הסייבר באזור המוביל לעבודה מסוג זה – ישראל – כדי לבדוק ולפתח סטנדרטים חשובים שיטיבו עם שורה של תעשיות ובסופו של דבר עם החברה כולה", מסר סער דיקמן, סגן נשיא חטיבת אבטחת הסייבר בכלי רכב בהארמן. דיקמן הוא אחד ממייסדי חברת אבטחת הסייבר הישראלית טאוארסק, שנרכשה על ידי הארמן ב־2016 עבור 70 מיליון דולר.

שותפות נוספות במרכז כוללות את דויטשה טלקום אינוביישן לברטוריז הגרמנית, קרן ההון סיכון JVP וחברת אבטחת הסייבר הישראלית סיימוטיב טכנולוג'יס, שבראשה עומד ראש השב"כ לשעבר יובל דיסקין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות