אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפליקציה חדשה מאפשרת לקרוא הודעות ווטסאפ שנמחקו מרחוק צילום: בלומברג

אפליקציה חדשה מאפשרת לקרוא הודעות ווטסאפ שנמחקו מרחוק

יישום הצ'ט הפופולרי השיק לאחרונה את היכולת למחוק הודעות שנשלחו בטעות, אם הנמען עדיין לא קרא אותן. עכשיו מגיעה אפליקציה שמגבה את כל התראות הנכנסות - ומבטיחה שאף אחד לא ימחק לכם הודעות ווטסאפ

16.11.2017, 13:27 | יואב סטולר

ווטסאפ השיקה לאחרונה יכולת אחזור הודעות, בעזרתה אפשר לבטל תוך שבע דקות הודעה שנשלחה, אם לא קרא אותה הנמען; אפליקציה חדשה בשם Notification History מבטלת את היכולת הזו - ומאפשרת למשתמשים לצפות גם בהודעות שנמחקו מרחוק.

קראו עוד בכלכליסט

היישום מהווה כלי מעקב ואגירה של היסטוריית ההתראות במכשיר, מה שמאפשר הצצה בהודעות המקוריות שנשלחו. על מנת ליצור את רישום ההתראות, יש להתיר לאפליקציה לגשת אל מרכז ההתראות במכשיר. מרגע שביצעתם זאת, יכולת אחזור ההודעות של ווטסאפ הופכת לחסרת אונים; ההתראות ישתמרו גם אם נמחקו שניות בודדות לאחר שנשלחה ההודעה.

אפליקציית ווטסאפ אפליקציית ווטסאפ אפליקציית ווטסאפ

ווטסאפ השיקה את יכולת אחזור ההודעות מתוך הבנה שהציבור מעוניין ביכולת שכזו באפליקציית צ'ט; בעידן בו כל כך הרבה מהאינטראקציה האנושית מתנהלת בהודעות טקסט, הודעה שגויה אחת יכולה להיות הרת גורל - ולהשפיע על חיי הנישואין, הקריירה והחברה. כשמדובר בתמונה שנשלחת לנמען הלא נכון, יכולים להיווצר מצבים מביכים במיוחד.

ואולם, עדיין אין יכולת מלאה לאחזר את ההודעות; למשל, ווטסאפ שומרת אוטומטית את כל התמונות שנשלחות בה כברירת מחדל, מה שמשאיר אותן בגלריית הנמען גם אם ניסה המוען למחוק את ההודעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות