אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש בגוגל Maps: אירועים, המלצות לפעילויות ועיצוב חדש צילום: Wccftech

חדש בגוגל Maps: אירועים, המלצות לפעילויות ועיצוב חדש

גוגל ביצעה מתיחת פנים לאפליקציית הניווט הפופולרית שלה. מעתה, תכלול יותר נקודות עניין שיסומנו בצבעים, תזכורות למקומות ועסקים שאהבתם, התראות על אירועים חברתיים ועוד

16.11.2017, 12:45 | קרן-אור גרינברג
היכונו לשינויים ב Google Maps: החברה פרסמה היום הודעה על מתיחת פנים לאפליקציית המפות שלה, במסגרתה תיווצר אינטגרציה בין המידע הכללי הנדרש למשתמש לבין מידע אישי.

קראו עוד בכלכליסט

על גבי המפות יופיעו תזכורות אודות אירועים קהילתיים, פתיחה של עסקים או הודעות על סגירת נתיבים. מידע רלוונטי יותאם ויודגש לפי התנהלות המשתמש, בין אם זה מידע על תחנות דלק עבור ניווט, תחנות רכבת עבור אלו המשתמשים בתחבורה ציבורית ועוד.

יישום גוגל Maps החדש, צילום: גוגל יישום גוגל Maps החדש | צילום: גוגל יישום גוגל Maps החדש, צילום: גוגל

היישום קיבל מקרא של שישה צבעים ואייקונים חדשים, שנועדו לבדל את מאפייני היעדים שמחפשים. למשל, בתי קפה יסומנו בכתום, בתי חולים יסומנו בוורוד ומקום לפעילות חוץ - בירוק.

מקרא נקודות העניין החדש, צילום: גוגל מקרא נקודות העניין החדש | צילום: גוגל מקרא נקודות העניין החדש, צילום: גוגל

לא רק יכולת ההתמצאות במרחב אמורה להיות נוחה יותר, אלא גם ההתממשקות בין התנועה במרחב הגיאוגרפי לבין הלו"ז האישי של המשתמש. ניתן יהיה לסמן מקומות ברשימת מועדפים או נקודות עניין והנתונים ישתקפו במפות של גוגל, כך שכאשר תעברו בקרבת מקום, תקבלו תזכורת. בנוסף, יישלחו תזכורות למייל על אירועים אישיים כמו פגישות או אירועים.

השינויים יוטמעו בשבועות הקרובים בכל מוצרי גוגל בהם מוטמעות המפות, כולל מנוע החיפוש, גוגל earth, ו-Android Auto. בהמשך, יופיעו השינויים גם באפליקציות, אתרים שעושים שימוש ב-API של מפות גוגל כך שתיווצר האחדה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות