אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בזק: שאול אלוביץ' לא ישוב לתפקיד היו"ר צילום: אוראל כהן

פרשת בזק

בזק: שאול אלוביץ' לא ישוב לתפקיד היו"ר

זאת עד להודעה חדשה; כהונתו של דוד גרנות כממלא מקום תימשך; עוד נמסר כי אלוביץ' יחזור לכהן בתפקיד יו"ר הדירקטוריון של כל החברות הבנות למעט yes; לאחרונה הודיעה רשות ני"ע כי קיימת תשתית ראייתית נגד אלוביץ' לאחר שנחקר בחשד לביצוע עבירות מרמה

16.11.2017, 13:59 | אביב גוטר

שאול אלוביץ' אינו מתכוון לחזור לתפקידו כיו"ר בזק וכהונתו של דוד גרנות כממלא מקום תימשך עד הודעה חדשה – כך דיווחה החברה היום (ה') לבורסה. בהודעה נמסר כי בעל השליטה בבזק יחזור לכהן בתפקיד יו"ר הדירקטוריון של כל החברות הבנות למעט yes.

קראו עוד בכלכליסט

שאול אלוביץ שאול אלוביץ' | צילום: אוראל כהן שאול אלוביץ

ב-20 ביוני השנה פתחה הרשות לניירות ערך בחקירה גלויה נגד אלוביץ' ובכירים נוספים בקבוצת בזק בחשד לביצוע עבירות מרמה ודיווח. כשבוע לאחר מכן הודיעה בזק כי אלוביץ' משעה את עצמו מתפקיד היו"ר ובמקומו מונה דוד גרנות, דירקטור בלתי תלוי שמונה רק במאי, לתפקיד ממלא מקום יו"ר הדירקטוריון.

לפני כשבוע וחצי הודיעה רשות ניירות ערך כי סיימה את חקירתה והעבירה את התיק לבחינת הפרקליטות. בהודעה על סיום החקירה נמסר כי קיימת תשתית ראייתית, לכאורה, המבססת את מעורבות החשודים המרכזיים בביצוע העבירות.

במרכז ההמלצות להעמיד לדין מעורבים בפרשה ובראשם אלוביץ'. כמו כן נמצאה תשתית ראייתית להעמיד לדין גם את בנו של אלוביץ' אור, המכהן כדירקטור בחברות בקבוצת בזק, מנכ"לית בזק סטלה הנדלר, מנכ"ל yes רון אילון, מזכירת בזק לינור יוכלמן ומנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
שאול דאג לדרקטוריון, להנהלה ולועד עובדים מטעמו
אלוביץ דאג לדרקטוריון נוח מטעמו ולמענו כולל נציגי העובדים בדירקטוריון, דאג להנהלה מטעמו ולמענו כולל המנכלית סטלה הנדלר שיותר חשוב לה רווחי אלוביץ מרווחי בזק, כולל מזכירת דירקטוריון עו"ד יוכלמן שיותר חשוב לה אלוביץ מאשר הנאמנות לתפקידה, ליו"ר ועד בן 72 מטעמו שיותר חשוב לו להמשיך ולעבוד בגילו 72 מאשר להתעמת עם אלוביץ ואת כולם אלוביץ תגמל ביד רחבה ובהרבה מאוד כסף לכן הם היו נאמנים לו ופחות לתפקיד שלהם, שאול לא איש רע אבל טעה טעות חמורה, מציע לו ללכת לעסקת טיעון ולמכור את בזק כדי שלא לשבת בכלא
אחד שיודע  |  16.11.17