אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מדד הדופק: עם צחי סולטן והסאפ בים הפתוח

כלכליסט משיק פרויקט ראשון מסוגו. בכל שבוע נלווה את המנהלים המובילים במשק הישראלי בעולמם הספורטיבי ונבחן את הזיקה בין ניהול עסקים ופעילות גופנית. מתחילים עם יו"ר דיסקונט חיתום: "על הסאפ יש שתי אפשרויות - או שאתה מתייאש, או שאתה מתמיד, נלחם ובסוף גם מצליח". צפו בסרטון המלא

17.11.2017, 12:22 | סיוון אבוקאי

'מדד הדופק', הפרויקט הראשון מסוגו, יוצא לדרך. החל מהיום ובכל שבוע נלווה את המנהלים המובילים במשק הישראלי בעולמם הספורטיבי ונבחן את הזיקה בין ניהול עסקים ופעילות גופנית.

קראו עוד בכלכליסט

מחקרים רבים הראו קשר ישיר בין פעילות גופנית לפיתוח יכולות קוגניטיביות וכישורים מנטליים לצד היתרונות הפיזיולוגים. בתוך כך, נמצא קשר בין רמת הצלחה בעולם העסקים למנהלים העוסקים בספורט על בסיס קבוע. כיצד? פעילות גופנית מזרזת את ניקוי הפסולת מתאי המוח ומשחררת אנדורפינים והורמונים המשפרים את מצב הרוח ותפקוד הזיכרון.

בעולם המודרני ואורח החיים הפסיבי שמאפיין אותו אנו זקוקים לפעילות שתגרה את המוח באמצעות פעילות גופנית ותחליף את הטכנולוגיה העוטפת אותנו. הפעילות מסייעת לפיתוח קורדיניציה, ארגון הגוף במרחב, קבלת החלטות, ריכוז וניהול סיכונים.

בספורט כמו בעולם העסקים, נדרש לתכנן, לשמור על קור רוח, להבין את יכולת אישית אל מול היריב, להתמודד עם כישלון ולמנף הצלחה. השבוע במדד הדופק: יצאנו עם צחי סולטן, יו"ר דיסקונט חיתום לגלוש על סאפ בים הפתוח. צפו בסרטון.

צחי סולטן על הסאפ, צילום: טל אזולאי צחי סולטן על הסאפ | צילום: טל אזולאי צחי סולטן על הסאפ, צילום: טל אזולאי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות