אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וויקס בין עשר חברות התוכנה שהכי טוב לעבוד בהן צילום: אריאל בשור

וויקס בין עשר חברות התוכנה שהכי טוב לעבוד בהן

החברה הישראלית הגיעה למקום החמישי מתוך 500 חברות מרחבי העולם, עם 95% מהעובדים שהעידו כי ימליצו עליה לחבר. דירוג החברות מתבסס על שיעור העובדים שימליצו על החברה ושיעור העובדים שמרוצים ממנכ"ל החברה לפי גלאסדור

20.11.2017, 13:40 | מעין מנלה
חברת וויקס (Wix) הישראלית הגיעה למקום החמישי בדירוג חברות התוכנה שהכי טוב לעבוד בהן ל-2018 לפי גלאסדור, כאשר 95% מהעובדים בחברה ימליצו עליה לחבר ו-97% מהעובדים מרוצים ממנכ"ל החברה אבישי אברהמי. וויקס, שמעסיקה 1,284 עובדים דורגה במקום ה-208 מתוך 500 רק בשנה שעברה. הדירוג, שפורסם בפורבס, מתבסס על ניתוח הדירוגים של גלאסדור לגבי רשימת 500 חברות התוכנה הטובות ביותר בעולם של Software Magazine.

קראו עוד בכלכליסט

במקום הראשון דורגה חברת Aconex Limited שבה 98% מהעובדים ימליצו עליה לחבר ו-100% מהם מרוצים מהמנכ"ל. לאחר מכן דורגה The Trade Desk, אחריה HubSpot ולמקום הרביעי הגיעה Talentica Software.

משרדי וויקס בנמל תל אביב, צילום: עמית שעל משרדי וויקס בנמל תל אביב | צילום: עמית שעל משרדי וויקס בנמל תל אביב, צילום: עמית שעל

באופן כללי 62% מכל העובדים ב-500 חברות התוכנה המובילות ימליצו על החברה בה הם עובדים לחברים. 76% מכל העובדים בחברות האלה גם מרוצים מהמנכ"ל הנוכחי של החברה. מנכ"לים שמוערכים על ידי עובדי החברה בזכות ביצועיהם יכולים לשפר את שיעור העובדים שממליצים על החברה לחברים בעד 82%.

לגבי וויקס, אמנם 95% מהעובדים אמרו כי ימליצו עליה לחברים אך לפי גלאסדור, רק 18% מהמועמדים לעבודה שמגיעים לראיונות עושים זאת באמצעות המלצה של חברים מתוך החברה. אחת מנקודות החוזקה של החברה לפי ביקורות העובדים היא התרבות הארגונית והערכים ולאחר מכן השכר וההטבות.

"ב-Wix אנחנו מאפשרים לעובדים להתפתח, להשפיע וליהנות אודות לתרבות הארגונית ולמבנה הארגוני הייחודי שלנו שבנוי מיחידות מוצר טכנולוגיות וגילדות מקצועיות מה שמאפשר עבודה בקבוצות קטנות ואינטימיות ופיתוח מספר מוצרים בו זמנית. חשוב לנו שהעובד ירגיש שהוא ממצה את עצמו מבחינה מקצועית וגם יהנה לבוא לעבודה ויידע שדואגים לו לסביבה טכנולוגית מאתגרת", אומרת שלי מאייר, סמנכ"לית משאבי האנוש של החברה.

את העשיריה הראשונה סוגרות החברות: Coupa Software, אחריה SAP AG, במקום השמיני The Ultimate Software Group, במקום התשיעי Extreme Networks וסוגרת את הרשימה Guidewire Software Inc..

מניתוח הנתונים עולה גם כי חברות שניסו להציף את אתר גלאסדור עם ביקורות חיוביות מזויפות הצליחו לעשות זאת רק עד כ-10 ביקורות, ירידה מ-15 ביקורות מזוייפות ב-2015. עדיין, יש חברות שמציעות פרסים, כסף מזומן ומתנות שונות לעובדיהן בתמורה לביקורות טובות בגלאסדור. לכן, בחיפוש עבודה כדאי להסתמך על אתרי דירוג אך לבדוק גם בעצמכם באמצעות ביקור במשרדים מהי התרבות הארגונית והאווירה במקום העבודה.

לפני כשבועיים דיווחה וויקס על תוצאותיה לרבעון השלישי ועקפה את תחזיות ההכנסות אך פספסה את תחזיות הרווח למניה. הכנסות החברה זינקו ב-47% ביחס לרבעון המקביל ל-111 מיליון דולר והרווח למניה היה סנט אחד בלבד. נכון לסוף הרבעון וויקס, שמספקת מוצר חינמי, וגובה כסף על שירותי פרימיום, רשמה עלייה של 23% במספר המנויים ל-114 מיליון כאשר מתוכם 3.1 מנויים בתשלום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
ראיון עבודה
אתם מאכזבים את הצעירים שבאים לראיון עבודה תנו צ'אנס זה לא פייר לפי מה אתם קובעים ניסיתם אותם או סתם לא מצאו חן בעינכם אני בתור אבא מאוכזב מאוד כי ככה הם לא ימצאו עבודה לעולם מה הקריטריונים שלכם יודע אנגלית פרפקט מוכן ללמוד כל דבר אז למה לפסול הבן שלי היה אצליכם בראיון שבוע שעבר ומאוד התאכזב לתשומת ליבכם
איציק  |  23.12.18
21.
Wix כמקום עבודה להורים
עבודה בהייטק היא אכן עמוסה במהותה, אבל בוויקס יש הרבה יותר השקעה בעניין המשפחתי. יש קייטנות בחופשות, פעילויות שונות להורים וילדים. והכי חשוב שהורים יכולים לצאת לילדים כשצריך, כאבא אני מוציא פעמיים בשבוע מהמסגרות ומסדר את העבודה בהתאם ואין שום בעיה
הורה מwix  |  30.11.17
לכל התגובות