אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נבחרת הנשים של דנמרק רצתה הטבה בתנאים, אופ"א הענישה אותה צילום: אי פי איי

נבחרת הנשים של דנמרק רצתה הטבה בתנאים, אופ"א הענישה אותה

השבוע דווח כי נבחרת כדורגל הנשים של דנמרק קיבלה השעיה על תנאי לארבע שנים מאופ"א. זאת לאחר שהנבחרת פצחה בשביתה במחאה על השכר והתנאים

21.11.2017, 14:28 | שירות כלכליסט
השבוע דווח כי נבחרת כדורגל הנשים של דנמרק קיבלה עונש על תנאי לארבע שנים מאופ"א. ההשעיה על תנאי קשורה לכך שהנבחרת פצחה בשביתה במחאה על השכר והתנאים. כתוצאה מכך בוטל משחק מתוכנן ב-20 באוקטובר נגד שבדיה. אם הנבחרת לא תעלה למשחק נוסף בארבע השנים הבאות, היא תורחק מכל הטורנירים של אופ"א. במקביל, שבדיה זכתה בניצחון 3-0 בבית המוקדמות.

קראו עוד בכלכליסט

החל מנובמבר השנה שעברה נערכו פגישות בין ההתאחדות, נבחרת הנשים והנבחרת מתחת לגיל 21, הצדדים הסכימו לפתוח במו"מ חדש וההתאחדות הסכימה להעלות את השכר מ-2 מיליון קרונה דנית (316,987 דולר) ל-4 מיליון קרונה (633,974 דולר), אך נותרו כמה עניינים לא פתורים., צילום: אי פי איי החל מנובמבר השנה שעברה נערכו פגישות בין ההתאחדות, נבחרת הנשים והנבחרת מתחת לגיל 21, הצדדים הסכימו לפתוח במו"מ חדש וההתאחדות הסכימה להעלות את השכר מ-2 מיליון קרונה דנית (316,987 דולר) ל-4 מיליון קרונה (633,974 דולר), אך נותרו כמה עניינים לא פתורים. | צילום: אי פי איי החל מנובמבר השנה שעברה נערכו פגישות בין ההתאחדות, נבחרת הנשים והנבחרת מתחת לגיל 21, הצדדים הסכימו לפתוח במו"מ חדש וההתאחדות הסכימה להעלות את השכר מ-2 מיליון קרונה דנית (316,987 דולר) ל-4 מיליון קרונה (633,974 דולר), אך נותרו כמה עניינים לא פתורים., צילום: אי פי איי

השביתה של דנמרק הפתיעה. הנבחרת עברה מניצחון במדליית כסף לשביתה ועונש על תנאי בתוך פחות מארבעה חודשים. "לא משנה מה, זה הפסד ענק לנבחרת כדורגל הנשים של דנמרק, שעד אז נהנתה מתנופה היסטורית", הגיב סגן נשיא הנבחרת קים הלברג. "זה עצוב וחבל בכל המובנים".

הלברג הוסיף ואמר כי ביטול המשחק במסגרת המוקדמות למונדיאל הנשים ב-2019 הוא "יום גרוע היסטורית לנבחרת הנשים ולכולם בכדורגל הדני".

העונש של דנמרק היה יכול להיות חמור יותר לו הנבחרת לא הייתה מופיעה למשחק נגד קרואטיה. על התאחדות הכדורגל הוטל קנס של 20 אלף יורו לאחר ביטול המשחק.

החל מנובמבר השנה שעברה נערכו פגישות בין ההתאחדות, נבחרת הנשים והנבחרת מתחת לגיל 21, הצדדים הסכימו לפתוח במו"מ חדש וההתאחדות הסכימה להעלות את השכר מ-2 מיליון קרונה דנית (316,987 דולר) ל-4 מיליון קרונה (633,974 דולר), אך נותרו כמה עניינים לא פתורים.

הסיבוב הבא במוקדמות מתוכנן לאפריל, יהיה מעניין לראות כיצד יתפתח הסיפור.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות