אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היום בכנס כלכליסט: סמפכ"ל המשטרה ניצב זוהר דביר על שירות לאזרח בתקופה של חשיפה וביקורת צילום: דוברות המשטרה

כנס השירות

היום בכנס כלכליסט: סמפכ"ל המשטרה ניצב זוהר דביר על שירות לאזרח בתקופה של חשיפה וביקורת

בין המשתתפים - איציק אברכהן מנכ"ל שופרסל; אמיר הלוי, מנכ"ל משרד התיירות; פרופ' שוקי שמר, יו"ר אסותא; מארק און, מנכ"ל GETT ואורי סירקיס, מנכ"ל ישראייר

21.11.2017, 06:53 | שירות כלכליסט

סמפכ"ל המשטרה ניצב זוהר דביר יתארח היום (ג') בכנס "שירות הלקוח בעידן החדש" של כלכליסט וידבר על שירות לאזרח בתקופה של חשיפה וביקורת.

לפרטים וללוח הזמנים של כנס השירות לחצו כאן

הכנס, שמיועד לבכירים בתחומי השירות לקוחות, השיווק, חווית לקוחות וחדשנות, יעלה על סדר היום את האספקטים השונים של תחום ניהול השירות כנכס מרכזי בכל חברה וארגון, כשבמרכזו יעמוד הקשר ההדוק בין השירות הפנים-ארגוני לשירות ללקוח, מתוך הבנה שכיום, התחרות העסקית היא בשירות המוענק לקהל הלקוחות.

 

במסגרת הכנס יתקיים דיון בחשיבות השירות ובסוגיות מרכזיות מעולם השירות: כיצד משפיע תהליך פנים ארגוני על השירות ללקוח, הטרנספורמציה של מוקדי השירות ללקוח (סיפורי חברות שכבר הצליחו); חדשנות טכנולוגית בשירות, שיפור השירות כמפתח לשיפור ביצועי החברה; שירות ללקוח בעולם משתנה וכיצד משמרים איכות מותג לאורך זמן.

מימין חיים כהן, ג מימין חיים כהן, ג'ודית נלסון ואיציק אברכהן מימין חיים כהן, ג

 

 

בין משתתפי הכנס: איציק אברכהן מנכ"ל שופרסל שיציג את מהפכת השירות של הרשת; סמפכ"ל המשטרה ניצב זוהר דביר שיציג את תפיסת השירות לאזרח בתקופה מאתגרת של חשיפה וביקורת. עוד יופיעו בכנס: פרופ' שוקי שמר, יו"ר אסותא שידבר על אחריות המנהלים בבניית תרבות ארגונית מוכוונת לקוח; סמנכ"ל הלקוחות והשירות צביקה ביידא ומומחי דיגיטל וחווית לקוח: רועי דויטש, מייסד ומנכ"ל הסטארט-אפ Jolt; ארנון ברזילי, מנהל שיווק דיגיטל ב-salesforce ישראל ואילה ביאליסטוק, מומחית לעיצוב חווית לקוח ולשעבר סמנכ"לית השיווק של Landa Digital Printing.

 

 

 

שוקי שמר יו"ר אסותא, צילום: עמית שעל שוקי שמר יו"ר אסותא | צילום: עמית שעל שוקי שמר יו"ר אסותא, צילום: עמית שעל

 

 

במסגרת הכנס יתקיים מושב מיוחד שיעסוק באתגרים של ארגונים מסורתיים בתחום השירות. במושב זה ישתתפו אורי סירקיס, מנכ"ל ישראייר, אמיר הלוי, מנכ"ל משרד התיירות; מארק און, מנכ"לGett ישראל ושי פלדמן, מנכ"ל חברת הביטוח AIG.

את הכנס ינעל השף חיים כהן שידבר על שינויים בעולם חווית הסועד המקומי והבינלאומי.

זוהר דביר, צילום: דוברות המשטרה זוהר דביר | צילום: דוברות המשטרה זוהר דביר, צילום: דוברות המשטרה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות