אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות הטענות נגד צ'ארלי רוז על הטרדות מיניות, תוכניתו הורדה מהמסך צילום: רויטרס

בעקבות הטענות נגד צ'ארלי רוז על הטרדות מיניות, תוכניתו הורדה מהמסך

תחקיר של ה"וושינגטון פוסט" מביא את האשמותיהן של 8 נשים שעבדו או שאפו לעבוד בתוכניתו של מנחה הטלוויזיה. רוז: "תמיד חשבתי שאני מממש תחושות הדדיות ועכשיו מבין שטעיתי"

21.11.2017, 08:33 | ynet

בעקבות הפרסום ב"וושינגטון פוסט" על 8 נשים שטוענות כי העיתונאי והמגיש האמריקני צ'ארלי רוז הטריד אותן מינית, הערוצים שבהם הוא עובד, PBS, בלומברג ו-CBS השעו אותו. הערוץ PBS ביטל לעת עתה את תוכנית האירוח של רוז, "צ'ארלי רוז". רוז פרסם הצהרה שבה התנצל על "התנהגות לא ראויה", וציין כי אינו מאמין שכל הטענות נגדו מדויקות.

קראו עוד בכלכליסט

8 נשים האשימו את מנחה הטלוויזיה האמריקני צ'ארלי רוז בהטרדה מינית בתחקיר שפורסם היום (ג') על ידי ה"וושינגטון פוסט". מדבריהן עולה כי התנהגותו כללה שיחות טלפון סוטות, התערטלות וחפינה של אזורים שונים בגופן. 

המקרים התרחשו בין 1990 ל-2011, בזמן שהנשים, שעבדו או שאפו לעבוד ב"תוכנית של צ'ארלי רוז", היו בגילאים 21 עד 37. חמש מתוך השמונה לא הסכימו

לחשוף את זהותן בשל פחד מכוחו של רוז בתעשייה, השפעתו על הקריירה שלהן וכפי שהן מתארות, מזגו ההפכפך. 

מנחה הטלוויה צ מנחה הטלוויה צ'ארלי רוז. "תמיד חשבתי שאני מממש תחושות הדדיות ועכשיו מבין שטעיתי" | צילום: רויטרס מנחה הטלוויה צ

בהצהרה שפרסם רוז בתגובה להאשמות הוא כותב: "ב-45 שנותיי בעיתונות התגאתי בכך שאני מקדם את הקריירה של נשים רבות שאיתן עבדתי. אף על פי כן, בימים האחרונים נשמעו תלונות מצד קולגות שעבדו איתי הנוגעות להתנהגותי. זה חיוני שהנשים הללו ידעו שאני שומע אותן ומתנצל עמוקות על כל התנהגות לא הולמת. אני נבוך מאוד. התנהגתי בחוסר רגישות במקרים מסוימים ואני לוקח אחריות על כך, למרות שאני לא מאמין שכל ההאשמות מדויקות. תמיד חשבתי שאני מממש תחושות הדדיות ועכשיו אני מבין שטעיתי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות