אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקסלרטור בוגרי 8200 ישתף פעולה עם AVAYA צילום: ענבר לוי

אקסלרטור בוגרי 8200 ישתף פעולה עם AVAYA

במסגרת השותפות, תספק ענקית התקשורת ייעוץ ותמיכה לסטארט-אפים שמשתתפים בתוכנית האקסלרטור, ותשאף לשלב במוצריה את הפיתוחים שלהם. המחזור הבא של המאיץ ייפתח בפברואר 2018

21.11.2017, 12:53 | מאיר אורבך
עמותת בוגרי יחידת 8200, המפעילה את האקסלרטור 8200 EISP, תשתף פעולה עם ענקית התקשורת AVAYA. אוויה תספק תמיכה וייעוץ לחברות הנבחרות לתוכנית ההאצה, תלווה את קהילת הסטארט-אפים שלה, תפעל לפתיחת ערוצים לשוק ותשאף לשלב במוצריה טכנולוגיות חדשניות המפותחות במסגרת EISP 8200.

קראו עוד בכלכליסט

שיתוף הפעולה יחל במחזור השנתי הקרוב של תכנית היזמות, שייפתח בפברואר 2018. ההרשמה למחזור השמיני נפתחה וצפויה להסתיים בתחילת דצמבר, במהלכה ייבחרו כ-15 יזמים ויזמות לאחר תהליך בחירה מתוך כ-400 הגשת מועמדויות בממוצע להשתתפות בתכנית.

שארין פישר, צילום: ענבר לוי שארין פישר | צילום: ענבר לוי שארין פישר, צילום: ענבר לוי

מנהלת האקסלרטור, שארין פישר, אמרה: ״השנה נקבל לאקסלרטור גם סטארט-אפים בשלבים מוקדמים, קרי, רעיון/טכנולוגיה בלבד, מתוך ידיעה כי יש לנו את היכולת לייצר עבורם קפיצת מדרגה משמעותית על ידי הפיכת הרעיון שלהם לעסק מצליח״.

EISP 8200, שהושק ב-2011 הוא אקסלרטור הסטארט-אפים הראשון שהוקם בישראל, ופתוח לקהל רחב של יזמים (ולא רק לבוגרי 8200). במסגרת התוכנית משתתפים היזמים בסדנה אינטנסיבית של 5 חודשים שמכסה מגוון רחב של נושאים הנוגעים לעולם היזמות, ביניהם: ניהול מוצרים ושיווק, ניהול כספים, גיוס הון, סוגיות משפטיות בעולם היזמות, גיוס עובדים וכדומה.

נכון להיום, האקסלרטור תמך ביותר מ-130 סטארט-אפים, כאשר 82 מתוכם גייסו הון בשווי 450 מיליון דולר ומעסיקים יותר מ-500 עובדים בישראל ובעולם.

גיא גדניר, צילום: אורית ארנון גיא גדניר | צילום: אורית ארנון גיא גדניר, צילום: אורית ארנון

לדברי גיא גדניר, מנכ״ל AVAYA ישראל: "אנו מוצאים בתכנית חפיפה רבה עם תפיסת העולם של אוויה, רואים בה ערוץ של השקעה בחדשנות ובטכנולוגיה ישראלית, ונשקיע את מיטב משאבינו להצלחת הפעילות".

פישר מציינת כי "אחד הצירים האסטרטגיים שלנו במשך השנה האחרונה, הוא הגדלת שיתופי הפעולה עם חברות גלובליות, בעיקר כדי לייצר ליזמים ישראלים יותר הזדמנויות בארץ ובעולם. אני מאמינה שהשותפות עם ענקית הטכנולוגיה, אוויה, תייצר את הערך הזה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות