אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדירה של זאהה חדיד במיאמי מוצעת בהנחה של 35% צילום: אי פי איי

הדירה של זאהה חדיד במיאמי מוצעת בהנחה של 35%

לדירה שני חדרי שינה ושלושה חדרי אמבטיה וכן דירת סטודיו צמודה עם כניסה נפרדת. חדיד רכשה את הדירה המרכזית ב-2010 תמורת 2.8 מיליון דולר והסטודיו ב-2015 תמורת 1.4 מיליון דולר

21.11.2017, 14:37 | שירות כלכליסט

דירת הקונדו במיאמי פלורידה, מעיזבונה של האדריכלית זאהה חדיד, מוצעת למכירה במחיר הנמוך ב-35% - בעקבות קשיים במכירתה. עתה עומד מחירה על 6.5 מיליון דולר, לעומת 10 מיליון דולר לפני 9 חודשים. 

קראו עוד בכלכליסט

חדיד הלכה לעולמה במרץ אשתקד במפתיע - בגיל 65. היא היתה בריטית ממוצא עיראקי. בין עבודותיה האייקוניות, מרכז השחייה לאולימפיאדת לונדון 2012, בית האופרה של גואנגז'ו בסין ועוד. בשנת 2004 הייתה חדיד לאשה הראשונה שזכתה בפרס פריצקר לאדריכלות והוענק לה תואר אבירות על תרומתה לאדריכלות. 

לדירה שני חדרי שינה ושלושה חדרי אמבטיה וכן דירת סטודיו צמודה עם כניסה נפרדת. חדיד רכשה את שתי היחידות המרכיבות את הדירה המרכזית ב-2010 תמורת 2.8 מיליון דולר ואת הסטודיו רכשה ב-2015 תמורת 1.4 מיליון דולר. 

חדיד שיפצה ועיצבה מחדש את הדירה עפ"י הסגנון המזוהה עם עבודותיה, קווים מעוגלים ומשטחי מתכת. לחדיד היה מעגל חברתי נרחב במיאמי והיא התגוררה בדירה בעת שעבדה על פרויקט דירות היוקרה 1000 Museum, הנמצא כעת בשלבי בנייה.  

 , צילום: Rex Hamilton צילום: Rex Hamilton  , צילום: Rex Hamilton
 , צילום: Rex Hamilton צילום: Rex Hamilton  , צילום: Rex Hamilton
 , צילום: Rex Hamilton צילום: Rex Hamilton  , צילום: Rex Hamilton

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות