אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניסנקורן: רתמתי את ועדי העובדים הגדולים במשק למתווה הרפורמה הסיעודית צילום: אוראל כהן

ניסנקורן: רתמתי את ועדי העובדים הגדולים במשק למתווה הרפורמה הסיעודית

לדברי יו"ר ההסתדרות, הוא כינס את ועדי העובדים של חברת החשמל, קופת חולים כללית, תעש, הסתדרות המורים, וארגון המורים, כמו גם נציגים מהסתדרות המעו"ף וקיבל את ברכתם למתווה הרפורמה מספר שעות לפני שהוצגה במסיבת עיתונאים

22.11.2017, 13:26 | אדריאן פילוט

יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן אמר כי רתם את ועדי העובדים הגדולים במשק למתווה הרפורמה הסיעודית, למרות שחרף דרישות מוקדמות, לא ניתן פיצוי לעובדים שייפלטו מהביטוחים הקבוצתיים, ויאלצו לעבור לביטוחים פרטיים אם אינם מתאימים למסלול של קופות החולים.

קראו עוד בכלכליסט

אבי ניסנקורן יו"ר ההסתדרות, צילום: צביקה טישלר אבי ניסנקורן יו"ר ההסתדרות | צילום: צביקה טישלר אבי ניסנקורן יו"ר ההסתדרות, צילום: צביקה טישלר

ניסנקורן מגלה כי כינס ביום שני אחר הצהריים את ועדי העובדים של חברת החשמל, קופת חולים כללית, תעש, הסתדרות המורים, וארגון המורים, כמו גם נציגים מהסתדרות המעו"ף וקיבל את ברכתם למתווה הרפורמה שהוצגה שעות ספורות אחר כך במסיבת עיתונאים.

ניסנקורן היה מוקד לאינספור האשמות בתקופה האחרונה על כך שהוא "משרתם של הוועדים הגדולים" ו"מפקיר את העובדים החלשים". עד לרגע האחרון כולם חשבו שיש לו "אס" בשרוול וכשהוא אומר שהפתרון הוא ביטוח סיעודי ממלכתי לכולם, הוא בעצם אומר שאם יגייס כמה מיליונים לחבר'ה שלו בהסתדרות, אפשר לסגור עסקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות