אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי אולם האירועים לאלפיון העליון פברז'ה בנס ציונה מבקשים לפרקו צילום: facebook

עובדי אולם האירועים לאלפיון העליון פברז'ה בנס ציונה מבקשים לפרקו

האולם היוקרתי שרק נפתח לפני שנתיים נקלע לקשיים והפסיק את פעילותו. העובדים מבקשים צו פירוק כדי שיוכלו לקבל את הכספים המגיעים להם מהביטוח הלאומי

22.11.2017, 15:28 | ענת רואה

25 עובדים שהועסקו עד לאחרונה באולם האירועים "פברג'ה אירועים בע"מ" מבקשים מבית המשפט המחוזי מרכז להורות על פירוק החברה. מדובר באולם אירועים שפעל בנס ציונה, נפתח רק לפני כשנתיים, מותג כיוקרתי במיוחד וכוון לאלפיון העליון.

קראו עוד בכלכליסט

לטענת העובדים החברה המפעילה את האולם חדלת פירעון והפסיקה את פעילותה. בספטמבר 2017 ניתן צו פירוק בעניינה של חברת מ.ר.ן השקעות בע"מ, חברה אחות של חברת פברז'ה, שנקלעה אף היא לחדלות פרעון. לחברה האחות מונה עו"ד רונן מטרי כמנהל מיוחד. את הצו הוציא שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב חגי ברנר. החברה האחות היא בעלת הקרקע עליה שוכן אולם האירועים והקרקע הוערכה בשווי 78 מיליון שקל.

אולם האירועים פברז אולם האירועים פברז'ה בנס ציונה. לטענת העובדים החברה הפסיקה את פעילותה והודיעה להם שלא תוכל לשלם להם כספים המגיעים להם | צילום: facebook אולם האירועים פברז

הבקשה לעניין פברז'ה הוגשה לבית המשפט המחוזי מרכז ונטען בה כי במהלך ספטמבר 2017 כונסו העובדים ונמסר להם ע"י בעלי החברה כי בנסיבות שנוצרו החברה לא תוכל להמשיך להעסיקם ולשלם את זכויותיהם ולכן העובדים דורשים כעת להוציא צו פירוק שיאפשר להם לדרוש מהביטוח הלאומי לשלם את הכספים המגיעים להם. את הבקשה הגיש עו"ד אורון קרן ממשרד חיות גרינברג.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות