אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גלעד שמעוני הוא המועמד המוביל לתפקיד מנכ"ל לאומי פרטנרס חיתום צילום: תומי הרפז

בלעדי לכלכליסט

גלעד שמעוני הוא המועמד המוביל לתפקיד מנכ"ל לאומי פרטנרס חיתום

שמעוני מכהן כיום כמנכ"ל חברת החיתום ענבר מקבוצת איתי פיננסים - הוא צפוי להחליף את עופר גרינבאום שפרש מהחברה לטובת פועלים אי.בי.אי; לאומי פרטנרס: "יש מספר מועמדים והתהליך יסתיים בשבועות הקרובים"

23.11.2017, 18:50 | אורן פרוינד

גלעד שמעוני, המנכ"ל של חברת החיתום ענבר מקבוצת איתי פיננסים, הוא המועמד המוביל לתפקיד המנכ"ל של לאומי פרטנרס חתמים. כך נודע ל"כלכליסט".  

קראו עוד בכלכליסט

שמעוני יחליף את עופר גרינבאום, שהודיע לאחרונה על פרישתו מהחברה ביחד עם הסמנכ"ל שי נבו לטובת תפקיד הניהול בחברת החיתום פועלים אי.בי.אי.

שמעוני (44) ניהל בעברו את גוף החיתום של דש ועזב לפני מיזוגו עם מיטב בשנת 2013. על המינוי שלו אחראי ירון בלוך, מנכ"ל לאומי פרטנרס חתמים. מלאומי פרטנרס נמסר בתגובה: "יש מספר מועמדים והתהליך יסתיים בשבועות הקרובים".

בשנים 2010-207 כיהן שמעוני כמנכ"ל אקסלנס קרנות נאמנות, ובתפקיד קודם שימש כמנהל דסק המניות במחלקת ההשקעות של אקסלנס. בשלב מוקדם יותר בקריירה עבד שמעוני בחברה שהעניקה שירותי מחקר עבור קרנות הנאמנות של פסגות. 

גרינבאום ונבו יחליפו את המנכ"ל הפורש ארז גולדשמידט, שעזב את פועלים אי.בי.אי לטובת הקמת חברת חיתום חדשה ביחד עם רפי ליפא וגל עמית, הצמד שיזם את ההנפקות של חברות הנדל"ן האמריקאיות בת"א. המהלך של גולדשמידט החל למעשה את משחק הכיסאות הנוכחי בשוק החיתום המקומי.

ליפא ועמית מקימים יחד עם גולדשמידט גוף חיתום חדש שיבצע בעיקר הנפקות של חברות נדל"ן אמריקאיות, לצד הנפקות מקומיות. ליפא ועמית למעשה הולכים על המודל של יהונתן כהן, לשעבר מנכ"ל חברת החיתום של כלל פיננסים, שפתח חברת חיתום משלו (אינפין) ומשמש הן כיועץ והן כחתם - ובכך הוא גוזר לעצמו את כל הקופון מההנפקות.

 

גלעד שמעוני , צילום: תומי הרפז גלעד שמעוני | צילום: תומי הרפז גלעד שמעוני , צילום: תומי הרפז

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות