אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגזין "טיים" נגד טראמפ: "הוא לא נבחר לאיש השנה" צילום: איי אף פי

מגזין "טיים" נגד טראמפ: "הוא לא נבחר לאיש השנה"

הנשיא האמריקאי התרברב כי קיבל שיחת טלפון מהמגזין הנחשב, שבה נאמר לו כי הוא "כנראה" יוכרז לאיש השנה בפעם השנייה ברציפות. לטענתו, הוא בחר לוותר. במגזין חושבים אחרת: "הוא טועה"

25.11.2017, 11:10 | ynet

קרב גרסאות בין האיש החזק בעולם למגזין שבוחר את איש השנה: המגזין האמריקני "טיים" הודף את דבריו של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ שטען הלילה (שבת) כי קיבל שיחת טלפון מהמגזין, שבוחר בכל שנה את איש השנה, ובה נאמר לו כי הוא "כנראה" יקבל את התואר זו השנה השנייה ברציפות.

קראו עוד בכלכליסט

"הייתי צריך להסכים לראיון ולסדרת צילומים גדולה. השבתי שאני לא חושב שזה טוב והחלטתי לוותר. תודה בכל מקרה", צייץ הנשיא האמריקאי. במגזין לא נשארו אדישים והגיבו בציוץ משלהם: "הנשיא טועה בדרך שהוא חושב שבה אנו בוחרים את איש השנה. 'טיים' לא מגיב על הבחירה עד לפרסומה ב-6 בדצמבר".

טראמפ על שער טיים לפני שנה טראמפ על שער טיים לפני שנה טראמפ על שער טיים לפני שנה

המגזין היוקרתי הכריז על טראמפ כאיש השנה שלו ב-2016 כשרק שבועות אחדים לפני הבחירות לנשיאות רמז המגזין בעמוד השער שלו שהקמפיין של טראמפ הולך וקורס ולמעשה כבר הספיד אותו. בעמוד השער, שבו הופיע טראמפ, הוא הוצג כך: "איש השנה של 'טיים' - דונלד טראמפ: נשיא הארצות המפולגות של אמריקה".

"היציאה של טראמפ נגד האמת וההיגיון הפכה אותו חזק יותר", נכתב ב"טיים" אשתקד. "הפנייה שלו לציבור, בחלקה מלאת תקווה ובחלקה מלאת רטינות – טשטשה את הקווים שהפרידו בין המפלגות וחיסלה את שתי השושלות השולטות בפוליטיקה האמריקנית, ובכל זאת – ניצחונו משקף את עליית הלאומנים ברחבי העולם, מבריטניה ועד הפיליפינים, והוא חלק ממארג כוחות חזק הרבה יותר מאשר מסר של איש אחד".

לטראמפ יש נטייה להתרברב על כמות ההופעות שלו בשער המגזין הנחשב. הוא בעבר אף טען, טענה שהופרכה, כי הוא מחזיק בשיא ההופעות בשער המגזין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות