אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פינוי-בינוי באור יהודה: 400 דירות ייבנו במקום 66 יחידות במערב העיר הדמיה: משרד פרחי צפריר אדריכלים

פינוי-בינוי באור יהודה: 400 דירות ייבנו במקום 66 יחידות במערב העיר

על פי התוכנית שהופקדה ע"י הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה תל אביב, במקום ייבנו מגדלים בני 17 קומות במקום מבני שיכון בני 3 קומות המיועדים להריסה

26.11.2017, 14:37 | ענת דניאלי

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה תל אביב החליטה לפני מספר ימים על הפקדתה של תוכנית "מתחם גניש" להתחדשות עירונית באור יהודה. מדובר בתוכנית פינוי-בינוי במסגרתה יפונו שלושה מבני מגורים ותיקים בני שלוש קומות הכוללים 66 יח"ד ובמקומם יוקמו חמישה מבני מגורים בני 17 קומות הכוללים 400 דירות. מדובר במכפיל של פי שישה ביחס למספר הדירות הקיימות בשטח.

התוכנית ממוקמת בחלקה המערבי של אור יהודה בפינת הרחובות יחזקאל קזז ומרדכי בן פורת, על שטח כולל של כ-13 דונם, וכוללת טבלאות איחוד וחלוקה של השטחים, ללא הסכמת בעלים.

הדמיה של התוכנית, הדמיה: משרד פרחי צפריר אדריכלים הדמיה של התוכנית | הדמיה: משרד פרחי צפריר אדריכלים הדמיה של התוכנית, הדמיה: משרד פרחי צפריר אדריכלים

עוד כוללת התוכנית תוספת שטח ציבורי פתוח (שצ"פ) בשטח של 450 מ"ר ויורחבו המדרכות ברחובות קזז ובן פורת, בהם מתוכננת חזית מסחרית.

התוכנית הוגשה ע"י הוועדה המקומית אור יהודה וחברת מיריקל א.ב. השקעות בע"מ, ונערכה ע"י משרד פרחי צפריר אדריכלים. היא הובאה לדיון לאחר הכנה בלשכת התכנון המחוזית תל אביב, הכפופה למינהל התכנון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות