אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נשיא פיפ"א מבטיח לשנות את שוק העברות השחקנים צילום: אי פי איי

נשיא פיפ"א מבטיח לשנות את שוק העברות השחקנים

נשיא פיפ"א ג'יאני אינפנטינו רוצה להציג עד השנה הבאה חוקים חדשים הקשורים למערכת ההעברות. במסיבת עיתונאים שקיים באיסטנבול אמר אינפנטינו שיש צורך בבהירות גדולה יותר לגבי תהליך ההעברות

27.11.2017, 16:03 | שירות כלכליסט

נשיא פיפ"א ג'יאני אינפנטינו רוצה להציג עד השנה הבאה חוקים חדשים הקשורים למערכת ההעברות. במסיבת עיתונאים שקיים באיסטנבול אמר אינפנטינו שיש צורך בבהירות גדולה יותר לגבי תהליך ההעברות.

קראו עוד בכלכליסט

ג ג'יאני אינפנטינו נשיא פיפ"א | צילום: אי פי איי ג

"אנחנו זקוקים לרגולציות שקופות וברורות יותר", הסביר. "אם מדובר במועדון, אז אם יש לו את הכסף הוא יכול להעביר שחקן, אבל אם אין לו - הוא לא יכול. עלינו להיות ברורים כי אחרת נחיה מעבר לאמצעים שלנו, ומסיבה זו אנחנו פותחים עכשיו את הנושא לדיון. אני מקווה שעד השנה הבאה נוכל להציג מערכת חוקים חדשה שתכניס קצת יותר סדר ואמינות לתוך מערכת ההעברות".

מוקדם יותר החודש, לאחר קמפיין ממושך בעד יחס טוב יותר לחברים, איגוד השחקנים העולמי, FIFPro ביטל את התביעה שהגיש נגד פיפ"א להוציא מחוץ לחוק את מערכת ההעברות הנוכחית.

פיפ"א, FIFPro, איגוד המועדונים האירופי ופורום הליגות העולמי הגיעו להסכמה עם הוועדה החדשה של בעלי עניין בפיפ"א, שמורכבת מההתאחדויות המקומיות. בראש סדר העדיפויות שלהם תעמוד הקמת כוח משימה שיבדוק את מערכת ההעברות, החל מינואר. הם יבדקו את תפקיד הסוכנים, חלון ההעברות ומערכת ההשאלות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות