אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המנכ"ל החדש של טבע לא שוהה הרבה בארץ, אבל אשתו החלה ללמוד עברית

המנכ"ל החדש של טבע לא שוהה הרבה בארץ, אבל אשתו החלה ללמוד עברית

בענקית התרופות ככל הנראה לא מתכוונים לשנות את תקנון החברה המחייב את המנכ"ל לחיות בארץ, אך עד כה מתוך חודש בתפקיד שהה קור שולץ בארץ רק כשבוע

28.11.2017, 06:52 | גולן חזני
קור שולץ מכהן זה חודש כמנכ"ל טבע וכבר מתכונן לפיטורי ענק, אבל בישראל שהה שבוע בלבד. ביתר הזמן שהה ככל הנראה באירופה ובארה"ב.

קראו עוד בכלכליסט

לקריאת הגרסה האנגלית לחצו כאן

ככל הידוע בטבע לא מתכוונים לשנות את תקנון החברה, שמחייב את המנכ"ל לחיות בארץ, כך שמשרדו העיקרי של שולץ יהיה במטה בפתח תקווה. אשתו של שולץ אף החלה ללמוד עברית לרגל המעבר, אף שהמשפחה רק שכרה דירה ועוד לא מתגוררת כאן באופן קבוע. אף שמשרדו יהיה בישראל, חלק נכבד מזמנו יבלה שולץ בחו"ל, מטבע התפקיד.

שולץ. מתוך חודש בתפקיד שהה שבוע בארץ שולץ. מתוך חודש בתפקיד שהה שבוע בארץ שולץ. מתוך חודש בתפקיד שהה שבוע בארץ

למרות הערכות שלפיהן החברה פועלת להתנתק מזהותה הישראלית נראה כי המטה יישאר בארץ, ויכלול לפחות ארבעה חברי הנהלה שיישבו כאן פיזית, בראשם שולץ, ובנוסף ג'אפרנקו נאזי שימונה למנהל החטיבה המסחרית בשווקים הצומחים, מרק סבג, מנהל משאבי אנוש גלובליים ואיריס בק־קודנר, מנהלת מותג גלובלי ותקשורת.

שולץ שימש עד כה נשיא ומנכ"ל חברת לונדבק הדנית, וקודם לכן היה מספר 2 בחברה דנית אחרת, נובודוריסק. הוא הגיע לטבע לאחר שזו נוהלה מאז פברואר בידי מנכ"ל זמני, יצחק פטרבורג. שולץ לא היה האלטרנטיבה הראשונה של דירקטוריון טבע. יו"ר החברה סיכם בלחיצת יד עם מנכ"ל אסטרה זנקה פסקל סוריו על הצטרפותו, אבל אז חשף "כלכליסט" את זהותו של סוריו וזה קיבל הצעה כספית גבוהה שהשאירה אותו באסטרה זניקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות