אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת גבאי חתמה על עסקה להקמת 308 דירות בהוד השרון צילום: רועי בר

קבוצת גבאי חתמה על עסקה להקמת 308 דירות בהוד השרון

הקרקע משתרעת על 53 דונם שהיו בעבר בשימוש חקלאי והופשרו למגורים. הקרקע היא בבעלות משפחה המתגוררת באיטליה אשר צפויה לקבל 41% מהתמורות בעסקה

29.11.2017, 08:12 | דותן לוי

קבוצת גבאי ביחד עם חברות היזמות SDN וצברים חתמו על עסקת קומבינציה להקמת שכונת מגורים של 308 יחידות דיור בהוד השרון, כך נודע ל"כלכליסט". הקרקע משתרעת על 53 דונם שהיו בעבר בשימוש חקלאי והופשרו למגורים. הקרקע היא בבעלות משפחה המתגוררת באיטליה אשר צפויה לקבל 41% מהתמורות בעסקה.

אלי גבאי, צילום: רועי בר אלי גבאי | צילום: רועי בר אלי גבאי, צילום: רועי בר

התוכנית המקורית היתה להקים על הקרקע 118 קוטג'ים, אך הוועדה המחוזית התנגדה לצפיפות הנמוכה והגדילה את היקף יחידות הדיור ל־308 (צפיפות של 10 יחידות לדונם לאחר הפקעות שמותירות את השטח נטו לבנייה על כ־30 דונם). הבנייה במגרש תהיה של 40 מבנים בסך הכל, כאשר במרכז השכונה ייבנו בניינים בגובה 5־4 קומות, וכל המסגרת שמקיפה אותה תתאפיין בבניה נמוכה יותר של קוטג'ים ודירות גג וגן. בנוסף, לכל השכונה יוקם חניון תת קרקעי כך שלשטח השכונה לא תותר כניסת רכבים ולמעשה היא תיבנה כשכונה סגורה.

הקרקע תחומה בין הרחובות המייסדים, הדסים, נחל ירקון והמדרגות בהוד השרון, ויש לה כיום תב"ע מאושרת. בימים אלה החברה פועלת להגדלת היקף יחידות הדיור ל־330 ולקבלת היתר בנייה להן. היקף ההכנסות המוערך מהפרויקט נאמד בכ־650 מיליון שקל ואדריכלי הפרויקט הם גידי בר אוריין ומעוז פרייס.

ו

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות