אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם שחקני דורטמונד סובלים מ-PTSD? צילום: רויטרס

האם שחקני דורטמונד סובלים מ-PTSD?

מנכ"ל בורוסיה דורטמונד האנס – יואכים ואצקה העלה את האפשרות שהפרעת דחק פוסט טראומטית היא שאשמה בהדרדרות בביצועי השחקנים שחקנים מאז תחילת העונה

29.11.2017, 17:34 | שירות כלכליסט
מנכ"ל בורוסיה דורטמונד האנס, יואכים ואצקה, העלה את האפשרות שהפרעת דחק פוסט טראומטית היא שאשמה בהדרדרות בביצועי השחקנים שחקנים מאז תחילת העונה.

קראו עוד בכלכליסט

שחקן דורטמונד צופה בשחקני שאלקה חוגגים. "אל לנו לזלזל באפשרות שיכולה להיות הפרעה פוסט טראומטית חודשים אחרי התקרית", אמר בנאום שנשא בפגישה השנתית של בעלי המניות. "דנתי בנושא עם פסיכולוגים. הם אומרים שהסיכון גבוה במיוחד כשישה או שבעה חודשים אחרי ההתקפה. השגנו לשחקנים עזרה מקצועית"., צילום: גטי אימג שחקן דורטמונד צופה בשחקני שאלקה חוגגים. "אל לנו לזלזל באפשרות שיכולה להיות הפרעה פוסט טראומטית חודשים אחרי התקרית", אמר בנאום שנשא בפגישה השנתית של בעלי המניות. "דנתי בנושא עם פסיכולוגים. הם אומרים שהסיכון גבוה במיוחד כשישה או שבעה חודשים אחרי ההתקפה. השגנו לשחקנים עזרה מקצועית". | צילום: גטי אימג'ס שחקן דורטמונד צופה בשחקני שאלקה חוגגים. "אל לנו לזלזל באפשרות שיכולה להיות הפרעה פוסט טראומטית חודשים אחרי התקרית", אמר בנאום שנשא בפגישה השנתית של בעלי המניות. "דנתי בנושא עם פסיכולוגים. הם אומרים שהסיכון גבוה במיוחד כשישה או שבעה חודשים אחרי ההתקפה. השגנו לשחקנים עזרה מקצועית"., צילום: גטי אימג

ב-11 באפריל האוטובוס של הקבוצה נפגע ממטען חבלה בדרך למשחק בליגת האלופות נגד מונאקו. השחקן מארק בארטרה נפגע בעקבות זאת ונדרש לעבוד ניתוח לתיקון עצם שבורה בפרק כף היד. שוטר נפצע גם כן.

כעת, לאחר פתיחה מעולה לעונה, וואצקה טוען שהירידה הנוכחית בביצועי הקבוצה עלולה לנבוע מההשפעות של אותה התקפה.

"אל לנו לזלזל באפשרות שיכולה להיות הפרעה פוסט טראומטית חודשים אחרי התקרית", אמר בנאום שנשא בפגישה השנתית של בעלי המניות. "דנתי בנושא עם פסיכולוגים. הם אומרים שהסיכון גבוה במיוחד כשישה או שבעה חודשים אחרי ההתקפה. השגנו לשחקנים עזרה מקצועית".

לאחר התחלה חזקה כל כך בעונה, דורטמונד נמצאת בירידה מסיבית. בשבעת המשחקים הראשונים של העונה הם השיגו 19 נקודות, אולם בשישה משחקים לאחר מכן הצליחו להשיג רק 2 נקודות.

בעקבות הירידה הזו בביצועים, המועדון מדורג במקו החמישי בליגה, רחוק 8 נקודות מהמובילה באיירן מינכן, ובצורך נואש להזרמת דם חדש בהקדם האפשרי.

המועדון בינתיים שומר על סבלנות כלפי המאמן פיטר בוס, אך הוא כבר הודח מליגת האלופות. זאת בעוד שבתחילת העונה הציפייה הייתה שיגיעו לשלבים מתקדמים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות