אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
1,481 שעות של בהייה: סמסונג מציגה - מכונת כביסה, הסרט צילום: Samsung

1,481 שעות של בהייה: סמסונג מציגה - מכונת כביסה, הסרט

החברה החליטה להפוך את פעולת המכונה לחוויה עבור מי שמפעיל אותה. הסרט מלווה במוזיקה שהלחין מייקל ניימן, שחיבר גם את הפסקול לסרט זוכה האוסקר "הפסנתר"

29.11.2017, 22:40 | שירות כלכליסט

גם כשיש לנו מכונת כביסה, אין הרבה דברים מעניינים שקשורים בה. אולם סמסונג מקווה לשנות את האופן שבו אנו חווים את פעולת הכביסה באמצעות סרט באורך מלא.

בשבוע הבא, ייצא הסרט "מכונת הכביסה - הסרט" (Washing Machine – The Movie) - סרט באורך 66 דקות שבהם נראה מחזור כביסה של מכונה. היצירה תלווה במוזיקה מפרי עטו של המלחין מייקל ניימן, שחיבר את הפסקול לסרט זוכה האוסקר "הפסנתר".

הסרט יוקרן בלונדון בתיאטרון Cineworld ב-5 בדצמבר וניתן יהיה לצפות בו ביוטיוב החל מה-6 בדצמבר.

"במהלך נועז, המונוטוניות הפואטית של התוף הסובב והמים השוצפים הם המוקד של מכונת הכביסה", נאמר בהודעת סמסונג. "הסרט הופך את הנטל היומיומי של סיבוב המכונה לאמנות".

מחקרים שערכה סמסונג מצאו כי במהלך חיים הבוגרים, בריטי ממוצע יבלה בסך הכל 1,481 שעות בבהייה במכונת הכביסה בפעולתה. ניימן אומר כי הרעיון מרתק אותו בשל האתגר של "יצירת ניגוד למונוטוניות והגברת ההשפעה ההיפנוטית".

תמונה מהסרט, צילום: Samsung תמונה מהסרט | צילום: Samsung תמונה מהסרט, צילום: Samsung

"במקרה היצירה החדשה הזו מגיעה בדיוק 300 שנה לאחר הבכורה ב-1717 של יצירה אחרת ששאבה את השראתה ממים – "מוזיקת המים" של המלחין הגרמני-בריטי ג'ורג' פרידריך הנדל, כך שבמובנים מסוימים אנו סוגרים פה מעגל עם הסרט", הוסיף ניימן.

בחודש שעבר השיקה איקאה סדרת סרטוני פרסומת המראה אנשים שלא עושים כמעט דבר, למשך 8 דקות ברציפות. הסדרה נקראה "Irresistible Pointless TrueView Ads" – בקריצה לפרסומות מציקות המופיעות לפני סרטוני הווידאו ביוטיוב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות