אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הציוצים הכי פופלרים של 2017: שלושה של אובמה, אפס של טראמפ צילום: יוטיוב

בשולי הרשת

הציוצים הכי פופלרים של 2017: שלושה של אובמה, אפס של טראמפ

נשיא ארה"ב היוצא שולט בטבלת הציוצים: ציוץ שלו בנוגע להפגנה הגזענית בשארלוטסוויל זכה ל-1.7 מיליון ריטוויטים ו-4.5 מיליון לייקים. לאובמה יש עוד ציוצים ברשימת 10 הגדולים - וגם ללברון ג'יימס ולבטלן אחד שרצה נגיסי עוף בחינם

05.12.2017, 17:02 | שירות כלכליסט
שנת 2017 כבר קרובה לסיום ולכבוד המאורע פרסמו בטוויטר את הציוצים הכי פופולריים שהועלו בה. ברק אובמה אמנם סיים כבר בתחילת השנה את תפקידו הציבורי כנשיא ארה"ב, אך שלושה מהציוצים שלו מככבים ברשימה.

קראו עוד בכלכליסט

הציוץ שפרסם אובמה בתגובה להפגנת הגזענים הלבנים בשארלוטסוויל הפך לציוץ שזכה למספר הלייקים הרב ביותר אי פעם - 4.5 מיליון, ו-1.7 מיליון ריטוויטים. אך בסופו של דבר הפסיד את המקום הראשון לטובת ציוץ של משתמש אנונימי יחסית שניסה לקבל נאגטס בחינם לכל החיים מרשת וונדי'ס.

לעומת זאת, מחליפו בתפקיד דונלד טראמפ, שהציוצים התכופים שלו זוכים לא פעם לכותרות ברחבי העולם, לא הצליח להכניס אף ציוץ לרשימה. יתרה מכך, יש לו פחות עוקבים משל אובמה והציוצים שלו זוכים לפחות שיתופים.

טראמפ לא הצליח להשחיל אף ציוץ לרשימת 10 הציוצים הפופולריים ביותר של 2017, אך הוא כן נוכח באחד הציוצים שברשימה. כוכב הכדורסל לברון ג'יימס כינה את הנשיא "בטלן" (bum) בציוץ שנכנס למקום השביעי. הציוץ של ג'יימס היה בתגובה לביטול ההזמנה של סטף קארי לבית הלבן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות