אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בייקר טילי ישראל תקבל את האחריות על הייעוץ האסטרטגי של פירמת רואי החשבון הבינלאומית צילום: בייקר טילי

בייקר טילי ישראל תקבל את האחריות על הייעוץ האסטרטגי של פירמת רואי החשבון הבינלאומית

יקי ברנס יעמוד בראש הגוף הבינלאומי האסטרטגי. המינוי נחשב חריג לאור משקלה הקטן יחסית של ישראל בפירמה הבינלאומית. מה שהכריע את הכף היה הניסיון הנצבר בשנים האחרונות בחברה הישראלית ושיתופי הפעולה שהיא השכילה לקדם עם חברות שונות בפירמה

06.12.2017, 08:14 | עמרי מילמן
פירמת רואי החשבון בייקר טילי ישראל תקבל לידיה את האחריות על תחום הייעוץ האסטרטגי העסקי של הפירמה הבינלאומית בייקר טילי, כך נודע ל”כלכליסט”. הוועד המנהל של הרשת העולמית, שהתכנס בשבוע שעבר באמסטרדם, החליט שמי שיעמוד בראש הגוף הבינלאומי האסטרטגי הוא יקי ברנס מבייקר טילי ישראל. המינוי נחשב חריג לאור משקלה הקטן יחסית של ישראל בפירמה הבינלאומית. מה שהכריע את הכף היה הניסיון הנצבר בשנים האחרונות בחברה הישראלית ושיתופי הפעולה שהיא השכילה לקדם עם חברות שונות בפירמה.

בייקר טילי אינטרנשיונל, המעסיקה כ־34 אלף עובדים ב־165 מדינות, נמנית עם תשע הפירמות הגדולות בעולם לייעוץ וראיית חשבון. ריכוז הפעילות בפירמה הישראלית משמעה חשיפה גבוהה יותר של העובדים הישראלים לפרויקטים בינלאומיים ולידע הנצבר ברשת הבינלאומית. כך למשל צפויים עובדי החברה הישראלית לעסוק במספר פרויקטים בסין.

מימין: ד"ר אייל הורביץ ויקי ברנס, טילי ישראל. “הישג מרשים, צילום: בייקר טילי מימין: ד"ר אייל הורביץ ויקי ברנס, טילי ישראל. “הישג מרשים | צילום: בייקר טילי מימין: ד"ר אייל הורביץ ויקי ברנס, טילי ישראל. “הישג מרשים, צילום: בייקר טילי

יו"ר ומנכ”ל בייקר טילי ישראל, ד"ר אייל הורביץ, מסר ל"כלכליסט": "מינויו של יקי להוביל את תחום הייעוץ האסטרטגי ברשת בייקר טילי אינטרנשיונל הוא הישג מרשים מאוד יחסית לגודל היחסי של פירמה ישראלית לעומת פירמות במדינות כמו ארצות הברית, סין וגרמניה, בהן היקפי העסקים גדולים בהרבה”. פירמות רואי החשבון מתרחקות בשנים האחרונות מעולם הביקורת ומפתחות אפיקים חדשים כגון הייעוץ האסטרטגי שנחשב לרווחי יותר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות