אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינטל קפיטל ואלרון משקיעות בסטארט-אפ סייבר חדש צילום: The Merkle

אינטל קפיטל ואלרון משקיעות בסטארט-אפ סייבר חדש

חברת Alcide זכתה להשקעה של 5.2 מיליון דולר מהשתיים, במטרה להרחיב את פיתוח פלטפורמת האבטחה שלה. המוצר מאפשר למנהלי אבטחה בארגונים לנטר מספר מרכזי נתונים ויישומי ענן בו זמנית

06.12.2017, 15:14 | הגר רבט

הסטארט-אפ הישראלי אלסיד (Alcide) הודיע היום (ד') על גיוס סבב סיד בהיקף של 5.2 מיליון דולר בהובלת אינטל קפיטל ואלרון.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הישראלית פיתחה פלטפורמת אבטחה ייחודית המאפשרת למנהלי אבטחה בארגונים לקבל תמונת מצב עדכנית על מספר דאטה-סנטרים ושירותי ענן המיושמים בטכנולוגיות שונות. בנוסף, ניתן להגן עליהם בפשטות בעזרתה, על גבי כל פלטפורמה וטכנולוגיית ענן שנמצאות בשימוש.

אבטחה עננית, צילום: שאטרסטוק אבטחה עננית | צילום: שאטרסטוק אבטחה עננית, צילום: שאטרסטוק

"שירותי הענן הם ליבו הפועם של הארגון היום, והם דורשים התייחסות הגנתית מתאימה", אמר רני נחמיאס, מנכ"ל ושותף מייסד בחברה, "לצד ההתפתחות המטאורית של טכנולוגיות המחשוב בענן והצורך הטבעי בהם, קיים גם צורך ממשי לקיים בתוך הארגון מערך ניהול והגנה על הנתונים".

"ב-20 השנה האחרונות, מאז צ'ק פוינט ופאלו אלטו, לא קמו חברות שתפרו פתרונות אבטחה לדאטה סנטרים מורכבים" אמר נחמיאס ל"כלכליסט". "בשלוש השנים האחרונות יש תזוזות ברמת הפלטפורמות לצד טכנולוגיות שמשתנות בקצב מטורף וגם הגורם האנושי השתנה. חברות האבטחה תפסו כל אחת את הנישה שלה, כשכל אחת מגינה על משהו אחר. אבל ההיברידיות של מרכזי המידע מצריכה פתרון תשתיתי שונה".

אלסיד הוקמה ב-2016 על ידי רני נחמיאס שמכהן כמנכ"ל וגדי נאור, מנהל הטכנולוגיות של החברה. היא מעסיקה היום 20 עובדים בתל אביב ומתכוונת להכפיל את מספרם לקראת השקת המוצר שלה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות