אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט וה-NFL ימשיכו את שיתוף הפעולה בשנה נוספת צילום: בלומברג

מיקרוסופט וה-NFL ימשיכו את שיתוף הפעולה בשנה נוספת

למיקרוסופט שותפות בלעדית עם ה-NFL מאז 2013, אז שני הצדדים חתמו על חוזה בשווי 400 מיליון דולר לחמש שנים

07.12.2017, 16:59 | מערכת כלכליסט
ליגת הפוטבול האמריקאית (NFL) חידשה את השותפות שלה עם ענקית הטכנולוגיה מיקרוסופט בשנה נוספת.

קראו עוד בכלכליסט

טום בריידי. יתרמו גם למטרות חברתיות, צילום: איי אף פי טום בריידי. יתרמו גם למטרות חברתיות | צילום: איי אף פי טום בריידי. יתרמו גם למטרות חברתיות, צילום: איי אף פי

בהיותה ספונסרית הטכנולוגיה הרשמית על קווי המגרש (official sideline technology sponsor), מיקרוסופט תמשיך לספק מכשירי טאבלט סורפס לשופטים שישתמשו בהם כדי לעבור על מהלכים, וזאת עד סוף עונת 2018-19. הטאבלט יחולק גם למאמנים ושחקנים שיעברו על צילומים של מהלכים קודמים במהלך המשחקים.

למיקרוסופט שותפות בלעדית עם ה-NFL מאז 2013, אז שני הצדדים חתמו על חוזה בשווי 400 מיליון דולר לחמש שנים.

"אנחנו נרגשים שביכולתנו לסייע ל-NFL לשנות את המשחק באמצעות מכשירי סורפס, שיהיו בשימוש של השחקנים והמאמנים בקווים על מנת שיוכלו לקבל החלטות מושכלות יותר. השופטים ישתמשו במכשירים לצפייה בהילוכים חוזרים ובכך להאיץ את קצב המשחק, והקבוצות ישתמשו במוצרים של מיקרוסופט בפעילות העסקית והספורטיבית שלהן", מסר יוסוף מהדי, סגן נשיא במיקרוסופט. "אנחנו מצפים להמשך השותפות הזו בעונה הבאה".

במקביל, הליגה הכריזה כי תקצה 90 מיליון דולר במשך שבע שנים ליוזמת צדק חברתי חדשה שתתמוך במאמצים ובתכניות להילחם באי שוויון חברתי.

היוזמה, במסגרתה הליגה תעבוד עם הקבוצות והשחקנים היא תגובה למחאת השחקנים במהלך השמעת ההמנון האמריקאי.

"צדק חברתי אומר דברים שונים לאנשים שונים ולארגונים", מסרה אנה אייזקסון, סגנית נשיא ב-NFL לאחריות חברתית. "העבודה של הליגה תכלול תוכניות ויוזמות שיעזרו להוריד את המכשולים שעומדים בפני לקיחת הזדמנויות, תוך העדפה של תכניות שיפור בחינוך, יחסי קהילה ומשטרה ומערכת הפשע שלנו. תחומי התמקדות נוספים כוללים עוני, שוויון גזעי ופיתוח מקומות עבודה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות