אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפל בחרה ב-Enlight Videoleap הישראלית כאפליקציית השנה באסיה

אפל בחרה ב-Enlight Videoleap הישראלית כאפליקציית השנה באסיה

יישום עריכת הווידאו של לייטריקס זכה בתואר המכובד, לאחר שיישומים קודמים של החברה זכו בתארים דומים גם לפני שנה ושנתיים. "אנו מפתחים כלים ברמה של דסקטופ, אך שזמינים גם לקהל שאינו מקצועי", אמר מנכ"ל החברה

07.12.2017, 13:53 | הגר רבט

אפל הציגה את הבחירות שלה לאפליקציות ולטרנדים בחנות היישומים שלה. תואר אפליקציית השנה 2017 באסיה הוענק לאפליקציית עריכת הווידאו Enlight Videoleap של הסטארט-אפ הישראלי לייטריקס (Lightricks).

קראו עוד בכלכליסט

זו אינה הפעם הראשונה שאפליקציה של לייטריקס זוכה לציון לשבח מאפל: בשנה שעברה זכתה בפרס Apple Design Awards על האפליקציה שלה לעריכת תמונות ולפני שנתיים זכתה אפליקציית עריכת התמונות שלה במקום השני בדרוג של יצרנית האייפון.

זאב פרבמן, מנכ"ל ומייסד לייטריקס זאב פרבמן, מנכ"ל ומייסד לייטריקס זאב פרבמן, מנכ"ל ומייסד לייטריקס

Videoleap, שהושקה בחנות האפליקציות באוקטובר השנה, מספקת למשתמשי מובייל כלי עריכת וידאו מתקדמים במודל של דמי מנוי. לפי לייטריקס, היישום זוכה כבר למיליון עד 2 מיליון הורדות בחודש.

את החברה הקימו בתחילת 2013 חמישה מייסדים, ארבעה מהם דוקטורנטים מהאוניברסיטה העברית: ד"ר זאב פרבמן, ירון אינגר, ניר פוצ'טר, עמית גולדשטיין ואיתי צידון. "היום אנחנו צוות של 100 איש שיושבים בירושלים ומפתחים מערכת שלמה של מוצרים שמאפשרים לאנשים יצירתיים כלים ברמה של דסקטופ, אבל פשוטים וזמינים הרבה יותר גם לקהל שאינו מקצועי", אמר ל"כלכליסט" ד"ר פרבמן.

Enlight Videoleap של לייטריקס Enlight Videoleap של לייטריקס Enlight Videoleap של לייטריקס

לייטריקס ביצעה עד כה סבב גיוס אחד של 10 מיליון דולר באוגוסט 2015, אותו הובילה כרמל ונצ׳רס מקבוצת ויולה. "המוצרים שלנו רווחיים ואין לנו כוונה לצאת לסבב נוסף בקרוב", אמר פרבמן.

בחברה עובדים כבר על סל של מוצרים חדשים, ביניהם אפליקציה שמאפשרת עריכת תמונות סטילס לסרט וידאו, אפליקציית ציור ואפילו אפליקציות לעריכת אודיו. "כל אפליקציה כזו היא מפלצת שלוקח לנו שנתיים לפתח", העיד פרבמן, "ומבחינתנו רק התחלנו, אנחנו מקווים להכפיל את הצוות שלנו בכל שנה בשנתיים הקרובות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות