אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משהו חדש קורה במכון התקנים צילום: שאטרסטוק

משהו חדש קורה במכון התקנים

מערכת ממוחשבת עוזרת ללקוח לקבל מידע על כל הפעילויות שלו מול מכון התקנים בכל רגע נתון; בדיקות המוצרים נעשות בבית הלקוח; והטכנולוגיה החדשה, יחד עם עשרות שנות ניסיון, נרתמים לשיפור השירות

10.12.2017, 14:28 | בשיתוף מכון התקנים

מכון התקנים אמנם הוקם לפני 72 שנה – אך בשנים האחרונות, ניכרות רוחות של שינוי שהשפעתן על פעילות המכון מורגשת היטב. חידושים טכנולוגיים מוטמעים בכל תחומי הפעילות; וכל הגורמים במכון מאוחדים במטרה אחת – להעניק ללקוחות שירות יעיל, מהיר, איכותי ומקצועי, שהיה לסימן ההיכר של המכון.

כעת, החליטו במכון לערוך סינרגיה רבת תועלת – בין הידע והניסיון האדירים שנצברו בו במהלך עשרות שנות פעילות, לבין הטכנולוגיה המשנה את פני העולם במהירות. כך למשל, הוכנסה לשימוש מערכת ממוחשבת חדשה, המאפשרת ללקוח לקבל מידע על כל הפעילויות שלו מול מכון התקנים– וחוסכת לו את הצורך לערוך בירורים טלפוניים; ובנוסף, שודרג המענה הטלפוני של המכון, וכיום הוא יעיל, מהיר ומשוכלל מאי פעם.

המקצועיות הרבה של המכון והעובדה כי נצבר בו ידע רב בכל תחום במשק, מאפשרים לו לקצר הליכים עבור הלקוח – ולבצע את כל הפעולות הנדרשות תחת קורת גג אחת. גם כשמדובר במוצר או שירות שצריך לעבור מספר גדול של בדיקות ניתן לערוך את כולן במכון; ונציגי המכון יעמדו בקשר עם הלקוח בכל שלב ושלב, כדי ליידע אותו בתוצאות התהליך.

במכון החליטו לערוך סינרגיה רבת תועלת , צילום: שאטרסטוק במכון החליטו לערוך סינרגיה רבת תועלת | צילום: שאטרסטוק במכון החליטו לערוך סינרגיה רבת תועלת , צילום: שאטרסטוק

תו תקן עם שם עולמי

המכון עוסק בשלושה תחומים עיקריים: קביעת תקנים למוצרים ושירותים, הכוללים רשימת דרישות טכניות שנועדה להבטיח את איכות המוצר והשימוש הבטוח בו; ביצוע בדיקות מעבדה למגוון של מוצרים ושירותים; והענקת אישורי איכות, כגון הסמכות, תעודות ותווי איכות, למוצרים, שירותים ותהליכים העומדים במבחנים מחמירים. לקוחות המכון רבים ומגוונים – ענפי התעשייה השונים, המגזר העסקי, המגזר הצרכני, רשויות המדינה, גופי מדע ומחקר ועוד.

חשוב לציין שפרט לניסיון הרב של אנשי המכון, הבדיקות שלו מוכרות בכל רחבי העולם, ונחשבות תו תקן לאיכות ועמידה בדרישות. הדבר נכון גם בכיוון ההפוך, והמכון מקבל אישורים מבדיקות מעבדה שבוצעו בחו"ל, במטרה לחסוך לחברות מגישות הבקשה זמן וכסף על ביצוע בדיקות כפולות, ולהעניק להן שירות מהיר, ללא כאבי ראש מיותרים.

הבדיקות של מכון התקנים מוכרות בכל רחבי העולם, צילום: שאטרסטוק הבדיקות של מכון התקנים מוכרות בכל רחבי העולם | צילום: שאטרסטוק הבדיקות של מכון התקנים מוכרות בכל רחבי העולם, צילום: שאטרסטוק

דגש נוסף הוא על נוחותו של מבקש האישור– כאשר במקרים רבים, יכולים אנשי המכון להגיע עד למשרדים או למפעל של הלקוח, ולבצע בתחומו את הבדיקות הנדרשות. גם כאשר יש צורך להגיע למכון, כיום זה קל יותר מתמיד – המבנים מונגשים לבעלי מוגבלויות, ותהליך הכניסה למכון עבר שיפור וקיצור, בלי לעכב את האורחים והמוזמנים בכניסה.

כל הפעולות האלה, וצעדים רבים נוספים, הם חלק ממהפכת השירות שהונהגה במכון התקנים במטרה להצעיד אותו אל העידן הטכנולוגי החדש – ולשמור על מעמדו המרכזי בישראל ובעולם, כגוף המעניק תקינה איכותית ומבצע את הבדיקות הקפדניות ביותר, תוך שמירה על שביעות רצונם של החברות והמפעלים.

לפרטים נוספים היכנסו לאתר מכון התקנים >>

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
לסגור דחוף את המכון ולהרוס את המבנה
שלא יהיה לאן לחזור. גוף מיותר, שרלטן, עלוקה מוצצת של יבואנים ושאר יצרנים שהוציאו להם שנים את הנשמה. הם האשמים ביוקר המחייה, אצלם כולם רמאים עד שתוכיח את ההיפך. העיקר עוד שעות ועוד הוצאות ועוד בדיקות ועוד המצאות של בדיקות ותקנים הזויים. מהר לסגור ויפה שעה קודם.
Sjoimer  |  20.12.17
7.
כחלון העדיף לנפנף בהורדת מיסים במקום להתמודד עם
מכון התקנים. כל יבואן נניח של מוצר חשמלי ביתי חייב בבדיקות ארוכות ומאוד יקרות ובדיקה מדגמית בכל יבוא נוסף. זה לבדו מעלה את מחיר המוצר. והכל לשם שמירת הבטיחות. ואם למוצר תקן אירופאי אמריקאי או יפני? למי אכפת. אזרח שמייבא אותו המוצר או דומה ביבוא אישי לא חייב בתקן כלל. אז איפה נעלמה הדאגה לבטחחות ועכשיו לאחר שכיום כל כך הרבה ישראלים יבאו אינספןר מוצרים חשמליים ביבוא אישי הפטור מתקן. כמה פרסומים על תקלות בטיחות או שריפות או כל דבר במוצר חשמלי ביבוא אישי? כלום. אז למה נדרשת בדיקת התקן המהוללת?
א  |  17.12.17
לכל התגובות