אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רוצו לגבעות: פייסבוק מחזירה את ה-Poke הטורדני

רוצו לגבעות: פייסבוק מחזירה את ה-Poke הטורדני

התכונה הנושנה, שאיפשרה למשתמשי הרשת החברתית להציק זה לזה, עומדת לעשות קאמבק. הנהלת פייסבוק החליטה ש-2 מיליארד המשתמשים שלה לא מדברים מספיק זה עם זה - ושה-Poke הטורדני והשנוא יפתור את הבעיה

12.12.2017, 15:23 | רפאל קאהאן

פייסבוק מתכננת להחזיר לשימוש את תכונת ה-Poke. הכלי הנושן, שהיה חלק מראשית ימיה כרשת חברתית, איפשר למשתמשים ליצור קשר עם אחרים ובפועל הפך למטרד מעיק. ואולם, לפי מקורות TechCrunch מתכננת פייסבוק להשיב את ה-Poke ולהוסיף לו קצת יותר אפשרויות, בדמות קריצה, כיף (High Five) חיבוק ואמירת שלום.

קראו עוד בכלכליסט

פייסבוק מעולם לא הסירה את ה-Poke לחלוטין, אך הצניעה אותה עמוק בין עמודיה לאחר שהמשתמשים עצמם חדלו מלהשתמש ב-Poke משום שראו אותה כמיותרת. בתחילת דרכה של פייסבוק, נהגו משתמשים ליצור קשר עם זרים דרך ה-Poke, כדי לנסות ולהתחיל בשיחה. עם הזמן, השתנה אופיה של הרשת החברתית וה-Poke נחשב למשהו ילדותי ומעיק.

ה-Poke של פעם ה-Poke של פעם ה-Poke של פעם

תגובות ראשונות של גולשים בטוויטר הראו שחוץ מפייסבוק עצמה, אף אחד לא רוצה לראות את ה-Poke חוזר לחייו. חלק מהמגיבים אמרו שאין להם מושג מה זה Poke בכלל, או שעבר זמנה של התכונה הזו.

פייסבוק החליטה להשיב את ה-Poke משום ששיעור האינטראקציות הישירות בין משתמשים הולך ופוחת - והיא זקוקה להן כדי ללמוד עליהם ולשפר את חבילות הפרסום שלה. זו גם הסיבה שהחלה לאחרונה לבחון תכונה של שאלונים אישיים, כדי לעודד את המשתמשים לספר יותר על עצמם וליצור אינטראקציות שהיא תוכל לנטר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות