אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוה"ד של מי שנחשד כ"איש הכספים" של ביטן הגיעו לפגישה דחופה בלהב 433 צילום: מוטי קמחי

עוה"ד של מי שנחשד כ"איש הכספים" של ביטן הגיעו לפגישה דחופה בלהב 433

החוקרים מנסים להפעיל לחץ על משה יוסף, בעלי חנות הרהיטים מצדה, לשמש כעד מדינה בפרשה ולחזק אף יותר את הראיות נגד ביטן ונגד החשודים כנותני השוחד

14.12.2017, 12:02 | זוהר שחר לוי ותומר גנון

פרשת 1803: עוה"ד של משה יוסף, על פי החשד "איש הכספים" של ח"כ ויו"ר הקואליציה דוד ביטן, הגיעו הבוקר (ה') למשרדי להב 433, זאת בהמשך ללחצים המופעלים עליו לחתום על הסכם עד מדינה.

כפי שנחשף הבוקר ב"כלכליסט", במשטרה וברשות המסים ממשיכים להפעיל לחץ יוסף, אחת הדמויות המרכזיות בפרשה, שנחשד במשטרה כמי ששימש כצינור להעברת כספי שוחד מקבלנים ואנשי עסקים לח"כ ביטן.

מימין משה יוסף עם עורכי דינו , צילום: מוטי קמחי מימין משה יוסף עם עורכי דינו | צילום: מוטי קמחי מימין משה יוסף עם עורכי דינו , צילום: מוטי קמחי

ל"כלכליסט" נודע כי המשטרה ורשות המסים הקפיאו 3 נכסים וחשבונותבנק הרשומים על שם הוריו של יוסף. על פי החשד בחקירה אחד הנכסים, נחלה בגודל של 13 דונם ביישוב משמר השבעה, שהזכויות עליה הועברו לידי ההורים במרץ השנה, נקנתה בכספים שיוסף העלים מרשות המסים. על פי החשד, הזכויות על הנחלה נרשמו על שם ההורים על מנת להסוות את בעלותו של הבן בנכס.

החוקרים מנסים להפעיל לחץ על יוסף לשמש כעד מדינה בפרשה ולחזק אף יותר את הראיות נגד ביטן ונגד החשודים כנותני השוחד. לפי עוה"ד הוא הוחזק מאז נעצר בתנאים קשים, ללא מזרן ומעיל בתא חשוף לקור ובחברת עבריינים כבדים וזאת כדי להפעיל עליו לחץ. עדות נוספת ללחץ המופעל עליו היא העובדה שהרשויות חקרו את ילדיו ואת הוריו ותפסו נכסים וחשבונות בנק.

לפגישה בלהב 433 הגיע בא כוחו, עו"ד גיל דחוח ביחד עם עו"ד אילן סופר, מי שהיה שותף, רק לפני כמה חודשים, את הסכם עד המדינה עם מיקי גנור בפרשת הצוללות.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות