אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי כ-4 שעות: הסתיימה חקירתו השביעית של נתניהו צילום: אי פי איי

אחרי כ-4 שעות: הסתיימה חקירתו השביעית של נתניהו

בשעת בוקר הגיעו חוקרי יאח"ה בראשות ראש היחידה תנ"צ כורש ברנור למעון הרשמי בבלפור כדי לחקור את ראש הממשלה בתיקים 1000 ו-2000. החקירה התקיימה לאחר שהמיליארדר ג'יימס פאקר מסר עדות בפרשת המתנות. ייתכן וזו תהיה החקירה האחרונה של נתניהו בתיקים אלה

15.12.2017, 13:33 | ynet

חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) חקרו היום (ו') במשך כארבע שעות את ראש הממשלה בנימין נתניהו, שנחקר זו הפעם השביעית במסגרת חקירת תיק 1000 (טובות ההנאה) ותיק 2000 (שיחות נתניהו-מוזס), במעונו בירושלים. נתניהו חשוד בין היתר בעבירת שוחד. ההתפתחות האחרונה בחקירת תיק המתנות הייתה לפני כשבועיים כשהמיליארדר האוסטרלי ג'יימס פאקר מסר עדות בפרשה.

 

מעון ראש הממשלה ברחוב בלפור בירושלים, צילום: גיא אסיאג מעון ראש הממשלה ברחוב בלפור בירושלים | צילום: גיא אסיאג מעון ראש הממשלה ברחוב בלפור בירושלים, צילום: גיא אסיאג

חקירתו הקודמת של נתניהו נערכה ב-19 בנובמבר ונמשכה כארבע שעות. לאחר החקירה צייץ ראש הממשלה: "גם הערב אני בטוח לחלוטין: לא יהיה כלום, כי לא היה כלום!". בראש צוות החוקרים עמד מפקד יאח"ה, תת-ניצב כורש ברנור.

החקירה שנערכה לנתניהו התמקדה בפרשת 1000, שבמסגרתה חשוד נתניהו שקיבל מתנות מאנשי עסקים והעניק תמורה. חוקרי המשטרה רצו לקבל מנתניהו בין השאר תשובה על השאלה מהי העזרה שקיבל ארנון מילצ'ן בתמורה לסיגרים ולארגזי השמפניה שסיפק לבני הזוג נתניהו. 

במשטרה נחושים לסיים את החקירה עד אמצע החודש והחליטו כי ראש אגף החקירות ניצב מני יצחקי הוא שיבצע את סיכום החקירה, גם אם יגיע מועד סיום תפקידו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות