אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ילדיהם של בארי והאני שרמן: "איננו מאמינים שמדובר ברצח והתאבדות" צילום: ריוטרס

ילדיהם של בארי והאני שרמן: "איננו מאמינים שמדובר ברצח והתאבדות"

גופותיהם של המיליארדר היהודי הקנדי ואשתו נמצאו שלשום במרתף ביתם בטורונטו ב"נסיבות חשודות". מאז נפוצו חשדות שמדובר ברצח והתאבדות

17.12.2017, 11:42 | שירות כלכליסט
בני המשפחה של המיליארדר הקנדי בארי שרמן ואשתו האני, דוחים את הטענות כי מותם המסתורי הוא רצח והתאבדות.

גופותיהם של בני הזוג נמצאו במרתף הבית שלהם בטורונטו ביום שישי, במה שתואר באותו הזמן כ"נסיבות חשודות". עם זאת, מאז דיווחו כלי תקשורת בקנדה כי המשטרה חושדת שמדובר ברצח והתאבדות.

בהצהרה שפרסמה חברת התרופות אפוטקס, אותה ייסד שרמן, קראה המשפחה לתקשורת להפסיק ולדווח על המקרה עד להשלמת החקירה, שהם מקווים שתהיה "יסודית, אינטנסיבית ואובייקטיבית". לבני הזוג היו ארבעה ילדים.

"ההורים שלנו חלקו התלהבות לחיים ומחויבות למשפחה שלהם ולקהילה, שסותרים לגמרי את השמועות שלצערנו פורסמו בתקשורת בקשר לנסיבות סביב מותם", נמסר בהצהרה. "אנחנו המומים וחושבים שזה חסר אחריות מצד המקורות במשטרה שהדליפו את התיאוריה הזו, שאף אחד כולל המשפחה, החברים והעמיתים לעבודה לא מאמינים שהיא נכונה".

בארי והאני שרמן ז"ל, צילום: ריוטרס בארי והאני שרמן ז"ל | צילום: ריוטרס בארי והאני שרמן ז"ל, צילום: ריוטרס

מהמשטרה נמסר כי הם ממשיכים לחקור כדי לנסות ולהבין מה קרה. עם זאת, ציינו כי לא היו סימנים לפריצה לבית וכי לא מחפשים בשלב זה חשודים. חוקר מקרי הרצח דן פרייס מסר כי הם ממתינים לתוצאות הניתוח לאחר המוות, שאמורות להתקבל בימים הקרובים, אותן ישלבו עם שאר ממצאי החקירה כדי לקבוע מה אירע.

שרמן, שהונו נאמד ב-3.2 מיליארד דולר נחשב לאחד האנשים העשירים בקנדה ולאחד הנדבנים הגדולים במדינה, כולל תרומות לארגונים יהודיים. אפוטקס, שהוקמה על ידי שרמן ב-1974, היא יצרנית תרופות גנריות ומעסיקה 11 אלף עובדים ברחבי העולם, כולל מעל 6,000 עובדים בקנדה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות