אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נאוויטס הגדילה את חלקה בפרויקט Buckskin ל־7.5%

נאוויטס הגדילה את חלקה בפרויקט Buckskin ל־7.5%

השותפות שבשליטת גדעון תדמור קיבלה 2.5% נוספים מהזכויות בתגלית הנפט במפרץ מקסיקו, לאחר שהשיגה מימון של 240 מיליון שקל לפרויקט

18.12.2017, 08:09 | אורן פרוינד

שותפות נאוויטס פטרוליום ממשיכה להעמיק את פעילותה בארה"ב ומדווחת כי היא הגדילה את אחזקותיה בפרויקט Buckskin ל־7.5%, לאחר שקיבלה מ־LLOG, שותפתה האסטרטגית, 2.5% נוספים מהזכויות בפרויקט.

קראו עוד בכלכליסט

הגדלת הזכויות בוצעה בהמשך להשגת מימון של כ־240 מיליון שקל, שאותו השלימה נאוויטס בשבוע שעבר באמצעות הנפקת חוב פרטית לגופים מוסדיים. הגדלת אחזקותיה של נאוויטאס בפרויקט מעלה בהתאם את שוויה של האחזקה ל־405 מיליון שקל.

תדמור. "צפי לתחילת הפקת נפט ביולי 2019" תדמור. "צפי לתחילת הפקת נפט ביולי 2019" תדמור. "צפי לתחילת הפקת נפט ביולי 2019"

פרויקט Buckskin הינו תגלית בפיתוח, הנחשבת לאחת מתגליות הנפט הגדולות בשנים האחרונות במפרץ מקסיקו. הפרויקט הוא הנכס המשמעותי של שותפות נאוויטס פטרוליום, ופיתוחו מומן עד כה באמצעות הנפקת אג"ח בבורסה בתל אביב שנערכה ביולי האחרון.

מפעילת הפרויקט היא LLOG Exploration, הנחשבת לאחת מהמפיקות הגדולות והמובילות במפרץ מקסיקו והשותפים האחרים בפרויקט הנם ענקית הנפט Repsol וחברות פורטפוליו של 3 קרנות הפרייבט אקוויטי – Ridgewood ,Riverstone ו־Blackstone.

לדברי גדעון תדמור, יו"ר נאוויטס פטרוליום, "פיתוח הפרויקט נמצא בעיצומו, ועתה אנו נערכים לקידוחי הפיתוח, עם צפי לתחילת הפקה כבר ביולי 2019". שותפות נאוויטס עוסקת באיתור ופיתוח נכסי נפט וגז בארה"ב ובקנדה. השותפות מחזיקה בנכסי נפט וגז עם פוטנציאל עתודות ומשאבים בסך השווה ערך לכ־650 מיליון חביות נפט (BOE).

תדמור השלים את הנפקת נאוויטס פטרוליום בספטמבר בהנפקה קשה במיוחד. במסגרת השלב הציבורי שנערך גויסו כ־14 מיליון שקל בלבד, לאחר גיוס מאכזב של 32 מיליון שקל בלבד במכרז המוסדי, כאשר השותף הכללי בראשות תדמור השתתף בהנפקה בהיקף של כ־15 מיליון שקל נוספים, בתנאים שווים לתנאים בהנפקה הציבורית. בסיכומו של דבר גייסה השותפות כ־60 מיליון שקל, ולפי שווי חברה, אחרי הכסף, של 254 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות