אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תעלומת המיליארדר הקנדי: "בארי שרמן ואשתו האני מתו מחנק" צילום: ריוטרס

תעלומת המיליארדר הקנדי: "בארי שרמן ואשתו האני מתו מחנק"

דו"ח תוצאות הניתוח לאחר המוות קבע כי המייסד היהודי של חברת התרופות אפוטקס ואשתו כתוצאה מ"קשר לוחץ על הצוואר". כתוצאה מכך, השתלט מחלק הרצח של משטרת טורונטו על החקירה

18.12.2017, 12:46 | שירות כלכליסט
המיליארדר הקנדי בארי שרמן ואשתו האני מתו כתוצאה מ"קשר לוחץ על הצוואר", כלומר חנק, כך עולה מדו"ח תוצאות הניתוח לאחר המוות. כתוצאה מכך, השתלט מחלק הרצח של משטרת טורונטו על החקירה.

גופותיהם של שרמן, המייסד של חברת התרופות אפוטקס ואשתו נמצאו בביתם בשכונה יוקרתית בטורונטו ביום שישי, במה שהוגדר כבר מתחילה כ"נסיבות חשודות". בסוף השבוע נפוצו דיווחים על כך שהמשטרה חושדת כי מדובר ברצח והתאבדות, חשד שבני המשפחה הכחישו. בהצהרה שפרסמו אתמול (א'), הם קראו למשטרה לקיים "חקירה מקיפה ואובייקטיבית".

גופותיהם של בני הזוג שרמן מוצאות מהבית, צילום: ריוטרס גופותיהם של בני הזוג שרמן מוצאות מהבית | צילום: ריוטרס גופותיהם של בני הזוג שרמן מוצאות מהבית, צילום: ריוטרס

מלבד ההודעה האחרונה על סיבת המוות, במשטרה סרבו לחשוף פרטים נוספים.

שרמן הקים את אפוטקס, יצרנית תרופות גנריות ב-1974. החברה הפרטית, שהחלה עם שני עובדים בלבד מעסיקה כיום מעל 11 אלף עובדים ברחבי העולם, וההכנסות השנתיות שלה עומדות על מעל מיליארד דולר. שרמן, נחשב לאחד מהאנשים העשירים בקנדה עם שווי הון מוערך של 3.7 מיליארד דולר. הוא נחשב היה לדמות בולטת בקהילת העסקים הקנדית ולנדבן, כולל לארגונים יהודיים. ראש ממשלת קנדה, ג'סטין טרודו פרסם ביום שבת את תנחומיו בטוויטר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות