אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הבינה העסקית Anodot גייסה 23 מיליון דולר צילום: דוד גארב

חברת הבינה העסקית Anodot גייסה 23 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה לניתוח דאטה ושיפור ביצועים, שהותקנה בענקיות כמיקרוסופט, ליפט ואחרות. את סבב הגיוס הובילה רדליין קפיטל והשתתפו בה הקרנות אלף ודיסרפטיב

19.12.2017, 20:07 | הגר רבט
חברת הבינה העסקית אנודות (Anodot) הודיעה היום (ג') על השלמת סבב גיוס שני בסך 23 מיליון דולר. את הסבב הנוכחי הובילה חברת ההשקעות רדליין קפיטל מנג'מנט והצטרפו אליו המשקיעים הקיימים קרן אלף ו-Disruptive Technologies Venture Capital. בכך מסתכמים גיוסי החברה עד היום ב-27 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

אנודות הוקמה ב-2014, על ידי שלושה יזמים - דוד דריי (מנכ"ל), מייסד-שותף בחברת Cotendo שנרכשה בידי Akamai ב-300 מיליון דולר, ד"ר עירא כהן (מדען ראשי), שכיהן בתפקידים דומים ב-HP, כשהוביל את המחקר והפיתוח בתחום למידת המכונה וטכניקות כריית מידע ושי לנג (סגן נשיא למו"פ), שכיהן כסגן נשיא להנדסה ב-Trustwave.

עובדי החברה, צילום: דוד גארב עובדי החברה | צילום: דוד גארב עובדי החברה, צילום: דוד גארב

החברה עוסקת בניתוח דאטה מבוסס טכניקות AI מתקדמות, ובין לקוחותיה חברות כמו פורסקוור, ליפט, Upwork, ווייז ומיקרוסופט. הטכנולוגיה שפותחה בחברה מאפשרת לחברות לעקוב אחרי כמות גדולה של נתונים ולשפר ביצועים בזמן אמת.

"זו שנה עסקית שנייה עבורנו והצלחנו לשלש בה את ההכנסות" אמר דריי ל"כלכליסט". "יש לנו מטרות לעשות זאת שוב גם בשנה הבאה ולכן רוב כספי הגיוס יושקעו בפעילות העסקית שלנו. פתחנו סניף באוסטרליה ואנחנו פותחים סניף נוסף בלונדון".

"שוק הבינה העסקית בעולם נאמד במיליארדי דולרים. הגישה החדשנית של אנודות משלבת את פתרונות ה-AI החדשניים אל תוך ה-BI המסורתיים", הסביר בנו ג'רינג, מנהל קרן רדליין. "במקום להתמקד בנתונים כלליים, ולנתח ולתשאל על דברים מוגדרים מראש, אנודות מסוגלת להעניק לכל חברה יכולת ניתוח ברמה מאוד ספציפי, שמאפשר גילוי ארועים שלא ידעו שקיימו ולא היו חושבים לשאול או לחפש. הטכנולוגיה של החברה מספקת תמונה מלאה של כל הנתונים, מפרטת את כל המכלול בצורה מדויקת".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות