אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורן חסון, יו"ר מינהלת הליגות בכדורגל, עוזב את תפקידו צילום: ישראל יוסף

אורן חסון, יו"ר מינהלת הליגות בכדורגל, עוזב את תפקידו

חסון, ביקש מהדירקטוריון לסיים את תפקידו ולפנות לעסקים פרטיים. הדירקטוריון אישר את המהלך וסוכם על מציאת מחליף עד ה-31 בינואר, כאשר עם בחירתו יחל הליך חפיפה

19.12.2017, 21:46 | שירות כלכליסט

יו"ר מינהלת הליגות בכדורגל, אורן חסון, ביקש היום (ג') מהדירקטוריון לסיים את תפקידו ולפנות לעסקים פרטיים. הדירקטוריון אישר את המהלך וסוכם על מציאת מחליף עד ה-31 בינואר, כאשר עם בחירתו יחל הליך חפיפה.

חסון: "אני מודה לכל בעלי המועדונים על האמון לאורך התקופה במהלכה הייתה לי הזכות לסייע בקידום הכדורגל הישראלי. אבקש להביע הערכה גדולה בפני ראשי הקבוצות על שיתוף הפעולה במשך שלוש וחצי שנים, ואני בטוח שהכדורגל שלנו ימשיך לצעוד קדימה".

הפועל באר שבע , צילום: איי אף פי הפועל באר שבע | צילום: איי אף פי הפועל באר שבע , צילום: איי אף פי

חסון, המנכ"ל הראשון של מינהלת הליגה, מונה ליו"ר לאחר עזיבתו של היו"ר הראשון, יורם באומן. חסון היה אחראי לתקופת המעבר בין מודל ניהול ליגות על ידי ההתאחדות לניהול 2 הליגת הראשיות על ידי מנהלת. הוא גם אחד האחראים להליך מכרז זכויות השידור שהוביל להסכם שיא בשווי 126 מיליון שקל בשנה (עלייה מ-45 מיליון שקל). בין השאר חסון ניסה להעביר את רפורמת רישוי בקרב הקבוצות.

חדשות נוספות מהמנהלת: אושר קוד אתי, שנועד להסדיר את כללי ההתנהגות הראויים בין הקבוצות החברות במינהלת לבין עצמן, וכן בינן לבין המינהלת והגופים האמונים על ניהול הכדורגל הישראלי. בין היתר הושמו דגשים על כבוד הדדי בין הקבוצות ללא אמירות גזעניות או פוגעניות, לרבות בראיונות או ברשתות החברתיות, על ניהול משא ומתן תקין עם בעלי התפקידים השונים, על הימנעות מקידום מסרים פוליטיים וכן צעדים נוספים - כל זאת לשם שיפור הכדורגל המקצועני בישראל ותדמיתו, על ידי הצבת אמות מידה של כבוד הדדי, הערכה, אחווה, שיתוף פעולה ושותפות בין הקבוצות ובעליהן והגבלת היריבות שבין הקבוצות למישור הספורטיבי בלבד.

סוגיית משחקי המבחן בין העולה השלישית מליגות א' לבין המסיימת במקום ה-14 בליגה הלאומית עלתה על סדר היום והתנהל דיון בנושא בהשתתפות מנכ"ל ההתאחדות ונציגי ליגות א'-ג'. המינהלת הביעה את תמיכתה בהשארת השיטה הנוכחית, כלומר מפגש כפול (בית חוץ) ולא מפגש בודד במגרש נייטרלי בין נציגת הלאומית לבין נציגת ליגות א'.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות