אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שחקן ניו יורק ניקס הפך ל"מקצוען בבר מצוות" צילום: איי פי

שחקן ניו יורק ניקס הפך ל"מקצוען בבר מצוות"

קייל או'קווין הוא אולי לא כוח שאי אפשר להתעלם ממנו על המגרש, אך הוא מבלה את זמנו הפנוי בחלטורה מפתיעה: בידור ילדים במסיבות בר ובת מצווה ברחבי ניו יורק

20.12.2017, 16:00 | שירות כלכליסט
קייל אוקווין. מוזמן דרך הסוכנות שלו ומופיע כדי לעזור להורים להירגע ולילדים ליהנות מהמסיבה. "הופעתי באחד, בשניים ולפני שהבנתי מה קורה הפכתי לאיש הבר מצווה". , צילום: איי פי קייל אוקווין. מוזמן דרך הסוכנות שלו ומופיע כדי לעזור להורים להירגע ולילדים ליהנות מהמסיבה. "הופעתי באחד, בשניים ולפני שהבנתי מה קורה הפכתי לאיש הבר מצווה". | צילום: איי פי קייל אוקווין. מוזמן דרך הסוכנות שלו ומופיע כדי לעזור להורים להירגע ולילדים ליהנות מהמסיבה. "הופעתי באחד, בשניים ולפני שהבנתי מה קורה הפכתי לאיש הבר מצווה". , צילום: איי פי

קראו עוד בכלכליסט

על פי ESPN, או'קווין השתתף בבת מצווה הראשונה שלו לאחר שהסוכן שלו, אנדי מילר הזמין אותו להשתתף במסיבת בתה מצווה של בתו. "זו הייתה אחת המסיבות הטובות ביותר שהייתי בהן בחיים שלי", טען השחקן לאחר מכן.

מאז הוא החל להופיע בסצנת מסיבות בר ובת מצווה של ניו יורק. הוא מוזמן דרך הסוכנות שלו ומופיע כדי לעזור להורים להירגע ולילדים ליהנות מהמסיבה. "הופעתי באחד, בשניים ולפני שהבנתי מה קורה הפכתי לאיש הבר מצווה".

הוא לא משתתף בחלק הדתי של האירוע, אלא מצטרף במסיבה שאחרי בית הכנסת, שם הוא מוצג לקהל. "אני יוצא וכולם משתגעים", מספר או'קווין. "אחרי זה אני כבר הופך להיות חלק מהמסיבה".

בהיותו בחור מגודל שקל לחבב והבדחן של חדר ההלבשה של הניקס, לא מפתיע לגלות שאו'קווין מצליח בתפקיד הצדדי שלו. עם זאת, תפקידו במסיבה הוא די אמורפי – הוא רוקד ומתבדח עם הילדים, חותם להם ומצטלם איתם. התפקיד שלו הוא בעצם להיות מסמר המסיבה, ונראה שהוא מצטיין בכך.

"הם רואים כמה אני נהנה ונותנים לי להשתולל",הוא מסביר. "ההורים חוגגים עם הילדים וזו חגיגה אחת גדולה. הם משתחררים, נהנים והילדים נהנים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות