אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת התוכנה עו"דכנית מכריזה על שיתוף פעולה עם גט טקסי

חברת התוכנה עו"דכנית מכריזה על שיתוף פעולה עם גט טקסי

מהיום, לקוחות עו"דכנית יוכלו להזמין מוניות באמצעות אפליקציית גט טקסי כאשר חשבוניות הנסיעה יועברו היישר לתיק הלקוח ויחייבו אותו על הוצאות נסיעה

21.12.2017, 11:26 | בשיתוף משפטיפ

חברת התוכנה עודכנית, מודיעה על שיתוף פעולה עם חברת גט טקסי. במסגרתו התוכנה תאפשר ניהול הזמנות מוניות, העברת חשבוניות היישר לתיק הלקוח וחיובו על הוצאות נסיעה.

מונית. חשבוניות הנסיעה יועברו היישר לתיק הלקוח , צילום: ביגסטוק מונית. חשבוניות הנסיעה יועברו היישר לתיק הלקוח | צילום: ביגסטוק מונית. חשבוניות הנסיעה יועברו היישר לתיק הלקוח , צילום: ביגסטוק

עד עתה, נאלצו עורכי הדין להזמין את המונית כאשר הוצאות הנסיעה חוזרות אליהם רק בכפוף לחשבונית, מדובר בפרוצדורה המלווה פעמים רבות באי נעימות ובנוסף, בצורך לתייק כל חשבונית לפי לקוח. מבדיקה שערכה חברת עודכנית עולה כי עורכי דין, הנוסעים נסיעות רבות, אינם זוכרים לשייך את הנסיעה ללקוח ומשכך, מאבדים את האפשרות לקבל החזרים על ההוצאות. מטרתו של שיתוף הפעולה של חברת עודכנית עם גט טקסי הוא לשים סוף לבעיה זו. מהיום, לקוחות עודכנית יוכלו להזמין מוניות באמצעות אפליקציית גט טקסי כאשר חשבוניות הנסיעה יועברו היישר לתיק הלקוח ויחייבו אותו על הוצאות נסיעה.

תוסף זה מצטרף לשלל פתרונות תוכנה לניהול כולל של משרדי עורכי דין המוצעים על ידי חברת עודכנית. הפתרונות המגוונים, מאפשרים למכן את תהליכי העבודה השונים במשרד עורכי הדין, לרבות: ניהול תיקים ולקוחות, רישום חיובים והפקת חשבונות דרישה, ניהול כספי של המשרד, טיפול במערך תיקי גביה, יומני פגישות, תחשיבים וניהול מסמכי הלקוחות. כך לדוגמא, פיתחה עודכנית מוצרי שליטה ובקרה ללקוחות המשרדים, המאפשרים קבלת עדכונים שוטפים באשר להתקדמות הטיפול של המשרדים בתיקים שהועברו לטיפולם. עוד חשוב לציין כי רק לאחרונה השיקה עודכנית אפליקציה המאפשרת גישה מרחוק ושימוש בתוכנת עודכנית פלטינום – גם ללא נוכחות פיזית במשרד.

דן אשוח: "אנו גאים על שיתוף הפעולה" דן אשוח: "אנו גאים על שיתוף הפעולה" דן אשוח: "אנו גאים על שיתוף הפעולה"

החברה שולטת כיום על נתח שוק של מעל 50% אחוז מתחום התוכנות לניהול משרדי עורכי דין בישראל.החברה נמצאת כיום בבעלות פרטית של רפאל קורנפלד, אליהו שטרן, דן אשוח וניר קורנפלד.

דן אשוח, ממנהלי חברת עו"דכנית מסר: "אנו גאים על שיתוף הפעולה עם חברת גט טקסי. אם בעבר עורכי הדין היו צריכים לשמור חשבוניות לסרוק אותן ולשלוח ללקוחות, הרי שהיום חברת עודכנית חוסכת את ההליך. החברה קשובה לקהל לקוחותיה ופועלת בהתאם לצרכיהם. עודכנית תמשיך ליזום שיתופי פעולה ופיתוח מודלים חדשים למען הורדת העבודה, וחיסכון הן של כסף הן של זמן עבור לקוחותיה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות