אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סוף החדשות: CNN מבטלת את מהדורת הסנאפצ'ט שלה צילום: CNN בסנאפצ'ט

סוף החדשות: CNN מבטלת את מהדורת הסנאפצ'ט שלה

רשת החדשות השיקה לפני כארבעה חודשים מהדורה יומית באפליקציית הצ'ט - ועתה מורידה אותה מהאוויר בשל חוסר כדאיות כלכלית. ואולם, שיתוף הפעולה בין סנאפ ובין CNN צפוי להימשך

24.12.2017, 13:33 | יואב סטולר
רשת CNN תחדול מלהפיק את מהדורת החדשות היומית שלה בסנאפצ'ט, בגלל חוסר כדאיות כלכלית - כך דיווח הוול סטריט ג'ורנל. התוכנית The Update ששידרה חברת החדשות תרד מהאוויר אחרי כארבעה חודשים בלבד.

קראו עוד בכלכליסט

המהדורה שודרה בכל יום ב-18:00 שעון ניו יורק, כשכל פרק ארך בין שלוש לחמש דקות. במהלכה, הציגו אנשי CNN את כותרות היום בקיצביות ובליווי מוזיקה מתאימה. סנאפ ו-CNN האמינו שבאמצעות העטיפה הצעירה והפלטפורמה, יצליחו השתיים לצבור קהל בקרב הנוער האמריקאי ולמשוך לסנאפצ'ט יצרני תוכן נוספים.

מהדורת הסנאפצ מהדורת הסנאפצ'ט של CNN | צילום: CNN בסנאפצ'ט מהדורת הסנאפצ

סנאפ ו-CNN משתפות פעולה מאז 2015, ומעלות סרטונים לרשת. "בנינו שותפות עמוקה לאורך השנים, והצוותים שלנו מערכים מאוד זה את זה", מסרו השתיים בתגובה לפרסום. "אנחנו מתכננים להמשיך לעבוד ביחד והחלטנו במשותף להשהות את הפעילות הנוכחית במטרה לבדוק הזדמנויות טובות יותר לעשות זאת, היחסים שלנו ימשיכו".

הביטול נראה ככישלון ראשון של היוזמה המשותפת, שעלתה לאוויר באוגוסט האחרון; המפלה יכולה ללמד את חברות הטכנולוגיה והתוכן כאחד שעליהן להגיע למערכה הזו עם סבלנות, חדשנות והכי חשוב - כיסים עמוקים. שחקנים רבים מכוונים את פעילותם לרשתות החברתיות בפרט ולעולם הסטרימינג בכלל, אבל לאלו לא צפויה נחיתה רכה, בייחוד לא במישור ההכנסות. עד שעולם התוכן החדש יתייצב, היכולת של השחקניות בו לתרגם את עבודתם לכסף מוגבלת מאוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות