אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היום: דיון משפטי בבקשת הבנקים למנות בעל תפקיד ליורוקום צילום: יובל חן, מתוך אתר IAC

נחשף בכלכליסט

היום: דיון משפטי בבקשת הבנקים למנות בעל תפקיד ליורוקום

בנוסף, הבנקים מבקשים להוציא צו פירוק ליורקום. אמש נחשף ב"כלכליסט" כי אלוביץ' הגיע להסכמות עם איש העסקים נתי סיידוף על מתווה עסקה שבה יקבל את הבעלות על יורוקום תמורת הזרמה של כ-350 מיליון שקל

25.12.2017, 09:42 | גולן חזני
הדיון המשפטי בבקשת הבנקים למנות בעל תפקיד ליורוקום תקשורת שבבעלות שאול אלוביץ׳ צפוי להתקיים לפני הצהריים, לאחר שהבנקים לא הצליחו להגיע ביניהם להסכמה לגבי המתווה של העסקה למכירת החברה לנתי סיידוף, למרות שהפועלים ודיסקונט סבורים שמדובר בגדול בעסקה חיובית.

בנוסף למינוי בעל תפקיד, הבנקים מבקשים להוציא צו פירוק ליורוקום.

קראו עוד בכלכליסט

כפי שנחשף ב"כלכיסט", הגיע אלוביץ' אמש להסכמות עם סיידוף על מתווה עסקה שבה יקבל את הבעלות על יורוקום תמורת הזרמה של כ-350 מיליון שקל.

מימין: שאול אלוביץ מימין: שאול אלוביץ' ונתי סיידוף | צילום: יובל חן, מתוך אתר IAC מימין: שאול אלוביץ

בינתיים מצטרפים נושי יורוקום נדל"ן, שלהם חייבת החברה 260 מיליון שקל, באופן רשמי למאבק ואמש שלחו באמצעות עורכי הדין חגי אולמן נועה סולומון ופני יעקובוביץ בקשה לפרק את יורוקום ולמנות את אולמן לכונס נכסים למימוש השעבודים של החוב בדמות 55% ממניות חברת התקשורת וחלקו של אלוביץ' בפרויקט מידטאון.

בבקשה נאמר כי "מעבר להפרות המפורשות של הסכם המימון אשר מקנות את הזכות למימוש השעבודים, הרי שחדלות פירעונה של יורוקום תקשורת כפי שעולה מבקשת הפירוק שהוגשה וחולשת על כלל נכסיה, מעמידות בסיכון את הנכסים המשועבדים לטובת המבקש (בנק מזרחי טפחות כנציג המלווים), ועלולה לגרום נזקים למבקש, לו לא יתמנה בעל תפקיד מטעמו אשר יפעל לכינוס וניהול הנכסים המשועבדים, ויפעל בהם לצורך פרעון החובות המובטחים למבקש".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות