אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכדורגלן לשעבר היה על "סף התאבדות" - גלטאסריי הציעה לו עבודה צילום: טוויטר

הכדורגלן לשעבר היה על "סף התאבדות" - גלטאסריי הציעה לו עבודה

רבים נחרדו לשמוע על המצוקות של השחקן לשעבר של ארסנל, גלאטסראיי וחוף השנהב, עמנואל אבואה. בחג המולד הוא קיבל הצעה לעבוד כעוזר מאמן לקבוצת הנוער

26.12.2017, 14:48 | שירות כלכליסט

בסוף השבוע האחרון העולם נחרד לשמוע על המצוקות של השחקן לשעבר של ארסנל, גלאטסראיי וחוף השנהב, עמנואל אבואה.

קראו עוד בכלכליסט

בכתבה מדגישים כי מדובר בטרגדיה עבור מי ששיחק בעבר בליגת האלופות ובגמר גביע אפריקה. הוא לא יכול לשחק יותר כדורגל בשל בריאות לקויה ונקלע לקשיים פיננסיים לאחר קרב גירושים מכוער. הסיפור נגע באוהדי כדורגל רבים, שהביעו תמיכה במגן לשעבר של נבחרת חוף השנהב., צילום: טוויטר בכתבה מדגישים כי מדובר בטרגדיה עבור מי ששיחק בעבר בליגת האלופות ובגמר גביע אפריקה. הוא לא יכול לשחק יותר כדורגל בשל בריאות לקויה ונקלע לקשיים פיננסיים לאחר קרב גירושים מכוער. הסיפור נגע באוהדי כדורגל רבים, שהביעו תמיכה במגן לשעבר של נבחרת חוף השנהב. | צילום: טוויטר בכתבה מדגישים כי מדובר בטרגדיה עבור מי ששיחק בעבר בליגת האלופות ובגמר גביע אפריקה. הוא לא יכול לשחק יותר כדורגל בשל בריאות לקויה ונקלע לקשיים פיננסיים לאחר קרב גירושים מכוער. הסיפור נגע באוהדי כדורגל רבים, שהביעו תמיכה במגן לשעבר של נבחרת חוף השנהב., צילום: טוויטר

הוא התראיין לצהובון הבריטי דיילי מירור, וחשף כי הוא מרושש וחייו בבלגן. אבואה תואר בכתבה כ"תפרן", "מתחבא מפקידי ההוצאה לפועל", "ישן על הרצפה אצל חברים" ו"לא יכול להרשות לעצמו מכונת כביסה". עוד נטען כי הוא על סף התאבדות.

בכתבה מדגישים כי מדובר בטרגדיה עבור מי ששיחק בעבר בליגת האלופות ובגמר גביע אפריקה. הוא לא יכול לשחק יותר כדורגל בשל בריאות לקויה ונקלע לקשיים פיננסיים לאחר קרב גירושים מכוער. הסיפור נגע באוהדי כדורגל רבים, שהביעו תמיכה במגן לשעבר של נבחרת חוף השנהב.

בחג המולד קיבל אבואה סוף כל סוף חדשות טובות מקבוצתו לשעבר גלאטסראיי הטורקית. ב-CNN טורקיה דיווחו כי מאמן הקבוצה פתיח טרים הציע לאבואה עבודה בקבוצה כעוזר מאמן לקבוצת הנוער מתחת לגיל 14.

טרים חזר לקבוצה בשבוע שעבר לכהונה רביעית כמנג'ר. לאחר שמצוקתו של אבואה פורסמה, האוהדים של גלאטסראיי פצחו בקמפיין מדיה חברתית כדי לשכנע את הקבוצה לתמוך בשחקן לשעבר. שחקנים כמו חסן סאס ונקאטו אטס ששיחקו לצידו הצטרפו לקריאות. לאחר הניצחון על גוזטפה ביום ראשון, טרים אמר לתקשורת: "שמענו על אבואה בחדר ההלבשה, ושם עדכנו אותי בהתפתחויות".

אבואה עצמו מסר: "אני אשמח לקבל עבודה בגלאטסראיי, ופתיח טרים הוא אבא שלי. אני מאד אוהב אותו, אני אעשה עבורו הכל כי אני אוהב אותו כל כך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות