אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר עיכוב של כמה חודשים: נטפליקס תגיע ל-HOT בפברואר צילום: איי פי

לאחר עיכוב של כמה חודשים: נטפליקס תגיע ל-HOT בפברואר

ההסכם בין החברות אינו בלעדי כך שנטפליקס תוכל להתקשר בהמשך עם פלטפורמות שידור אחרות כמו STINGTV של yes

26.12.2017, 14:17 | אביב גוטר
נטפליקס מגיעה גם למנויי HOT: לפי ההערכות, בחודש הבא צפויה חברת הכבלים לפתוח למנוייה את האפשרות להרשמה מוקדמת לשירות, שצפוי להתחיל לפעול בפברואר.

קראו עוד בכלכליסט

במאי האחרון הודיעה אלטיס, החברה האם של HOT, כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם נטפליקס לשידור התכנים בכמה מדינות. בהודעה נמסר כי נטפליקס תיכנס בהדרגתיות לממירים של אלטיס; כך, החברה הבת שלה, SFR הצרפתית, מאפשרת למנוייה את השירות מזה כמה חודשים.

גורמים ב-HOT ציינו בפני "כלכליסט" במועד ההודעה כי הם מצפים שהשירות יושק בחברה עד סוף 2017, אולם זה כאמור צפוי להידחות בכמה שבועות.

נטפליקס צפויה להיות מושקת למנויים בעלי ממירים מתקדמים, כלומר אלו שבעלי חיבור לאינטרנט. הסיבה לכך היא שנטפליקס תושק ב-HOT כשכבה אינטרנטית על גבי המכשירים, בדומה לנעשה בממירים של פרטנר TV.

ריד הסטינג, ממייסדי נטפליקס, צילום: שאטרסטוק ריד הסטינג, ממייסדי נטפליקס | צילום: שאטרסטוק ריד הסטינג, ממייסדי נטפליקס, צילום: שאטרסטוק

מנויים שיהיו מעוניינים להירשם לשירות של ענקית התוכן יצטרכו לבצע פעולה אקטיבית של הרשמה לשירות, דרך האתר הרשמי של נטפליקס או דרך ההרשמה המוקדמת של הוט. כלומר, לקוח קיים שירצה להוסיף את השירות לממיר יצטרך לבצע פעולת הרשמה דרך HOT, ואילו משתמש חדש יצטרך להירשם באחת משתי האפשרויות הקיימות.

יומיים לפני ההודעה של אלטיס דיווחה פרטנר כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה מקומי עם נטפליקס, כפי שנחשף ב"כלכליסט".

לפי ההסכם בין הצדדים, נטפליקס מעניקה הטבות ללקוחות פרטנר TV כמו חודשי ניסיון בחינם והתחשבנות מול החברה המקומית במטרה לחסוך את ההתחשבנות הכפולה. עם זאת, ההסכם בין הצדדים אינו בלעדי אלא מותנה בפרק זמן מוגבל שבשוק התקשורת מעריכים שיסתיים בעוד מספר חודשים, כך שלאחר מכן תוכל נטפליקס להתקשר בהסכמים דומים עם פלטפורמות שידורים אחרות כמו STINGTV של yes, שהשיקה לאחרונה מוצר ששידוריו מבוססים על גבי תשתית האינטרנט וממיר אנדרואיד, בדומה לזה של פרטנר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות