אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סירין לאבס של משה חוגג גייסה כ-157 מיליון דולר בהנפקת ICO צילום: engadget

סירין לאבס של משה חוגג גייסה כ-157 מיליון דולר בהנפקת ICO

ההנפקה נשענה על מטבע ה-SRN של החברה. סירין לאבס מפתחת בימים אלה סמארטפון ייעודי ליישומי בלוקצ'יין, שאמור להיות מאובטח במיוחד ולכלול ארנק מטבעות וירטואליים

26.12.2017, 18:41 | מאיר אורבך

חברת סירין לאבס של משה חוגג השלימה גיוס של יותר מ-157 מיליון דולר ב-ICO, הנפקת מטבע וירטואלי. הכסף שאותו גייסה החברה ישמש אותה לפיתוח FINNEY, טלפון הבלוקצ'יין שצפוי לעלות כאלף דולר ליחידה. הסכום גויס בהנפקת מטבע ה-SRN שלה. 

קראו עוד בכלכליסט

המטבעות המונפקים יכולים לשמש את הרוכשים כבר מהיום הראשון כדי לרכוש את מוצרי החברה הקיימים, ולהזמנה עתידית של מכשירי ה-FINNEY בהנחה.

הסמארטפון של סירין לאבס, צילום: engadget הסמארטפון של סירין לאבס | צילום: engadget הסמארטפון של סירין לאבס, צילום: engadget

מהחברה הנמסר שהטלפון החדש יהיה הראשון מסוגו שמיועד ל"דור הבלוקצ'יין" ויזכה לכלי אבטחה מתקדמים, ארנק למטבעות קריפטו וחיבור לרשת בלוקצ'יין עצמאית שתאפשר שימוש בשירותים ואפליקציות בצורה פשוטה, מאובטחת וללא "עמלות העברה". מערכת ההפעלה SIRIN OS היא פיתוח של החברה שמתבסס על אנדרואיד, מה שיאפשר שימוש יומיומי לצד יישומי בלוקצ'יין. 

"אנחנו מתרגשים ומלאי גאווה מכמות התמיכה והפרגון שקיבלנו במהלך הנפקת המטבע. העובדה שאנחנו ההנפקה הרביעית בגודלה בהיסטוריה של הנפקת המטבעות רק מחזקת ומחדדת את הצורך האדיר שיש בשוק למשפחת המוצרים שלנו ולחזון החברה" מסר חוגג.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
משה סיים לחגוג על המשקיעים והתחיל לחגוג על אנשים טפשים
אחרי הכישלון הקולוסאלי של הפרויקט הקודם של סירין לאבס, ולאחר שורת כשלונות מחפירים במיזמים נוספים, משה חוגג הבין שאף גוף רציני לא ייתן לו אגורה שחוקה, ולכן הוא מוכר אויר בתמורה לדולרים למשקיעים הפרטיים. לצערם, אויר ניתן להשיג בחינם ואין צורך לשלם בעבורו דולרים, ועל כן כל שנותר להם הוא להצטער על הטעות הפאטאלית שעשו ולא לחזור עליה יותר.
השף המשפשף  |  27.12.17
לכל התגובות