אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: כל החידושים ברשת

מה הלאה: כל החידושים ברשת

יעדים חלומיים ב-airbnb, אלבום מדליק לחובבי אסטרונומיה, יוזמה שכולה לטובת הכורכום ואפליקציה ליצירת מוזיקה אלקטרונית שמועדים לילדים

28.12.2017, 08:34 | אחי רז

יין: הכי ברגיל

עיצוב התוויות של בקבוקי יין מנער מעצמו בשנים האחרונות את השמרנות המזוהה עם התחום, אבל מעטים עדיין הבקבוקים עצמם שזוכים לעיצוב חדשני. על הרקע הזה בולטים הבקבוקים של המותג הקליפורני Standard, שמתכתבים בצורתם עם כלי הזכוכית שמשמשים לבורנטים. יש יין לבן ואדום, המגיעים בבקבוקים בנפח כוס (187 מ"ל בלבד), עם תג מחיר שערורייתי של 8 דולרים.

 

חופשה: בית זה איפה שלוחצים לב

הימים שבהם airbnb היה אינדקס של דירות צנועות במחיר הוגן לתיירים מן השורה כבר חלפו מזמן; כיום אפשר למצוא שם יעדים מטריפים ומוגזמים שאנשים עם הכנסה ממוצעת יכולים רק לחלום עליהם. לסיכום השנה מציגים באתר את רשימת היעדים החלומיים של הגולשים, מטירה אירית מימי הביניים עד לופט סופר־סטייליסטי בלב מקסיקו סיטי.

 

צילום: חמים על הירח?

ב־50 השנה האחרונות החלליות והאסטרונאוטים של נאס"א לא מפסיקים לצלם. Moonshots אוסף את התצלומים האלה לאלבום מהודק בכיכובם של הירח, כדור הארץ ועוד גיבורים מסעירים. מתנה מפוארת לחובבי אסטרונומיה וצילום. 55 דולר.

אוכל: זה כורכום מצפוני

המודעות הגוברת לתנאי ההעסקה הקשים בעולם השלישי מצמיחה עוד ועוד יזמים שרוצים למכור ולתווך מוצרים מוסריים יותר. כך נולד, למשל, תחום שלם של קפה בסחר הוגן, ועכשיו מגיע תורו של הכורכום: חבורה של נשים קוויריות שחורות הקימה את Diaspora, חברה שמספקת את הכורכום באופן שמתגמל את יצרניו ומבטיח שקט ללקוחותיו.

ילדים: קרנבל החיות

אף פעם לא מוקדם להתחיל להרים: Bandimal היא אפליקציה מקסימה ליצירת מוזיקה אלקטרונית, שמיועדת לילדים, גם קטנים ממש. היא עובדת באופן אינטואיטיבי מאוד ובעזרת חיות חמודות, שלכל אחת מאפיין ווקאלי שייחודי לה. 3.99 דולרים.

תחבורה: עולה עולה לנו

בכפר השוויצרי הקטן סטוס, בגובה 1,300 מטר מעל אגם לוצרן, נחנך החודש מסלול הרכבל התלול בעולם (ובהפרש ניכר מהמקום השני). התאים העגולים מסתובבים על צירם, כך שהנוסעים נשארים בפוזיציה מאוזנת לאורך כל הדרך, חרף עלייה תלולה של יותר מ־700 מטר, במסלול שאורכו 1,500 מטר בסך הכל.

מוזיקה: עושים עלינו סיבוב

מכירות תקליטי הוויניל ממשיכות לטפס, ויצרניות הפטיפונים מתחרות על הדבר הבא, עיצובי או טכנולוגי. ה־TT8, שעושה צעדי מימון אחרונים בקיקסטארטר, תוקף בכל החזיתות: הוא פטיפון, מגבר וגם נגן דיגיטלי, בעיצוב המוקפד שמשלב חדש וישן. אם אתם מחובבי התקליטים ויש לכם 620 דולר, זאת נראית קנייה חכמה ביותר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות